صحبت های قاتل ملیکا

صحبت های قاتل ملیکا

پس از پیداشدن جسد ملیکای هشت ساله پلیس هفتکل به دستور فرماندار این شهر دست به کار شد تا قاتل این دخترک هشت ساله را پیدا کند. قاتل این دختر بچه تنها ۱۴ سال سن دارد.اظهارات قاتل را در ادامه این بخش بخوانید.

فرماندار هفتکل گفت: قاتل ۱۴ ساله ای که چند روز قبل جان ملیکای هشت ساله را گرفت، تأثیرپذیری از فضای مجازی را به عنوان انگیزه خود اعلام کرد.

اسحاق مرادی اظهار کرد: ملیکا دختر هشت ساله اهل هفتکل عصر روز چهارم مهر ماه از خانه بیرون آمدهو بعد از بازی با دوستان دیگر خبری از او نشد.

وی افزود: خانواده وی ماجرای مفقود شدن ملیکا را به نیروی انتظامی گزارش داده و متأسفانه روزچهارشنبه بعد از پیدا کردن سرنخ هایی جسد این کودک در یکی از مخروبه های نزدیک خانه پدربزرگ ملیکا (محل زندگی کودک) کشف شد.

 

فرماندار هفتکل تصریح کرد:

قاتل ملیکای هشت ساله یک پسر نوجوان ۱۴ ساله است که به قتل اعتراف و انگیزه خود را تأثیرپذیریاز فضای مجازی عنوان کرده است.

مرادی در ارتباط با تجمع شب گذشته مردم بیان کرد: تجمع شب گذشته مردم بر خلاف شایعات فضایمجازی مقابل فرمانداری نبوده و جلوی فرماندهی انتظامی صورت گرفته است.

وی در ارتباط با خواسته مردم در این تجمع گفت: مردم در این تجمع از تلاش های نیروی انتظامی ودستگیری قاتل در کمترین زمان ممکن تقدیر و تشکر می کردند.

فرماندار هفتکل گفت:

پرونده تحت بررسی های بیشتر قرار دارد ولی از تمامی خانواده ها تقاضا داریم تا نسبت به مدیریت استفاده فرزندان کم سن و سال خود از فضای مجازی دقت بیشتری داشته باشند که با چنین وقایع هولناکی روبرو نباشیم.

مهر

myportal

۱۵ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی