تصاویری از بازیگران فیلم ایتالیا ایتالیا

تصاویری از بازیگران فیلم ایتالیا ایتالیا

فیلم ایتالیا ایتالیا با حضور جمعی از هنرمندان و بازیگران اکران خصوصی خود را پشت سر گذاشت. در این فیلم هنرمندانی همچون امیرحسین رستمی، رضا رخشان، محمد حمزه ای، ابوالحسن داودی، بیتا منصوری مشاهده می شوند  برای دیدن این گزارش تصویری درادامه این مطلب با ما همراه باشید.

اکران خصوصی فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» با حضور اهالی سینماو رسانه برگزار شد.

مراسم اکران خصوصی ایتالیا ایتالیا برگزار شد مراسم اکران خصوصی اولین فیلم بلند سینمایی کاوه باغ زاده «ایتالیا ایتالیا» با حضور جمعی از هنرمندان، سینماگران، اهالی رسانه و عوامل این فیلم درپردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

در ابتدا تینا پاکروان که به نوعی اجرای مراسم را بر عهده داشت، ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران، از ساخته شدن این اثر با یکدلی و همراهی تعدادی از سینماگران و همکاران کاوه صباغ زاده یاد کرد و پس از آن از عوامل سازنده فیلم و بازیگرانش خواست روی صحنه بیایند.

پس از حضور آنها، حامد کمیلی بازیگر نقش اول مرد «ایتالیا ایتالیا» بیان کرد: به خاطر این فیلم سرم را بالا می‌گیرم و خوشحالم که تا به امروز از آن استقبال شده و از حضور شما تشکر می‌کنم.

در ادامه سارا بهرامی بازیگر نقش اول زن این اثر اظهار داشت: برای ساخت این فیلم زحمت زیادی کشیده شده است و امیدوارم در اکران عمومی موفق باشد و مخاطبان از دیدنش لذت کافی ببرند.

در ادامه دانش اقباشاوی کارگردان سینما که در این فیلم ایفاگر یکی از نقش هابود، بیان کرد: خوشحالم کاوه که بچه سینماست، این فیلم را ساخته است.

مهدی صباغ زاده تهیه کننده فیلم هم اذعان داشت: از حضور شما و اجرای پاکروان تشکر می کنم.
سعی کردیم فیلم جذاب و دیدنی که حرفی برای گفتن داشته باشد، تولید کنیم.

شایان ذکر است؛ امیرحسین رستمی، رضا رخشان، محمد حمزه ای، ابوالحسن داودی، بیتا منصوری، مجید افشاری، حامد کمیلی، سارا بهرامی، تینا پاکروان، فرید سجادی حسینی، کاوه سجادی حسینی، سعید خانی، امیراحمد انصاری و … در این مراسم حضور داشتند.

گفتنی است؛ در خلاصه داستان این اثر که در ژانر کمدی، فانتزی و موزیکال ساخته شده آمده است: «من دوستت دارم و این به تو هیچ ربطی نداره»

myportal

۱۶ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی