اشتباه مرگبار یک پستچی

اشتباه مرگبار یک پستچی

یک زن نابینا که به دلیل بدشانسی یا اشتباه مرگبار یک پستچی، بسته ای حاوی قرص های مورفین را دریافت کرد، پس از خوردن این داروها به کام مرگ فرو رفت. پلیس این پستچی را به جرم قتل غیرعمد دستگیر کرده است.

کریستینا فلچر “، زن نابینای ۵۸ ساله  اهل منچستر به علت مصرف یک داروی اشتباه و اوردوز جانش را از دست داد. این اتفاق روز ۱۲ آگوست رخ داد و جسد بی جان کریستینا در آپارتمانش در کی وود پیدا شد. پیکی که به درب منزل این زن نابینا مراجعه کرده بود بدون پرسیدن نام و مطابقت آدرس منزلش، یک بسته  قرص مورفین به وی تحویل داده بود.

کریستینا بعد از مصرف مورفین و اوردوز جانش را از دست داد.  این در حالی بود که این دارو  در واقع برای یکی از همسایگان این زن با نام ” آن فلچر ”  بود که از طرف یک داروخانه اینترنتی ارسال شده بود.

همسایه کریستینا که مبتلا به  بیماری آلزایمر بود در چند صدمتری منزل وی سکونت داشت. مسئولان داروخانه یک هفته بعد و  زمانی متوجه اشتباه مرگبار خود شدند که دختر این زن با داروخانه تماس گرفت و گفت که هنوز مادرش داروی مورفین خود را تحویل نگرفته است. پلیس بعد از ورود به منزل این زن در حالی با جنازه این زن روبرو شد که ۹ قرص مورفین تحویل داده شده توسط وی مصرف شده بود.

گفتنی است؛ جلسات دادگاه این قتل غیر عمد در حال انجام است.

myportal

۲۱ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی