ترانه سرایی علی ضیا

ترانه سرایی علی ضیا

علی ضیاء مجری برنامه های پرطرفدار تلویزیونی در عرصه موسیقی وارد شده و به ترانه سرایی پرداخته است این مجری محبوب علاقه زیادی به ترانه سرایی دارد و دو آهنگ دیگر را نیز در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

سید علی ضیـاء” از کودکی علاقه به نویسندگی داشت.
او در رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات تحصیلات خود را به پایان رساند.

علی ضیـاء با عنوان نویسنده وارد رادیو شد و پس از آن به گویندگی را درپیش گرفت. در سال ۱۳۹۰ به واسطه شنیده شدن صدایش توسط یکی از تهیه کننده های مطرح رسانه ملی، وارد کار اجرا شد و اجرای گزینه جوان را برعهده گرفت، پس از آن برنامه نیمروز، ویتامین ث، ماه عسل ۹۱، دیدار، امشب، خوشا شیراز،برنامه های ویژه سال تحویل، فرمول یک را در کارنامه کاری خود به ثبت رساند.ضیـاء که هم اکنون اجرای برنامه عصرگاهی ” فرمول یک” را برعهده دارد، با انتشار پستی در اینستاگرام و همچنین کانال تلگرامی اش، از اثر جدید خود که این بار ترانه سرایی در عرصه موسیقی است ،رونمایی کرد.

ضیاء نوشت:

“فقط يك بار براي من بخندبانو هزار شب هزارن شب است كه در خواست من عاشق از تو همين است لبخند تومني كه از همه دلگيرمو چشم به راه لبخند تودلم گرفته از همههزار و يازده شب A.Z.”

این اثر با نام “دلـم گرفتـه از هـمه ” با صدای “رضا شیری ” منتشر شد.

قابل ذکر است وی پیش از این ترانه “بخند” رضا صادقی را همراه با امیر حسین اللهیاری ،”شطرنج” علیرضا روزگار را در کارنامه خودبه ثبت رساندند.

باشگاه خبرنگاران جوان

myportal

۲۱ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی