تمرین وینفرد شفر سرمربی جدید با تیم استقلال

تمرین وینفرد شفر سرمربی جدید با تیم استقلال

اولین روزهای فعالیت وینفرد شفر سرمربی جدید تیم استقلال در حال سپری شدن است این سرمربی آلمانی قرار است اوضاع نابسامان این روزهای تیم استقلال را سرو سامان بدهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز تمرین امروز جلسه‌ای با بازیکنان برگزار کرد.

وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال یک ساعت به آغاز تمرین در زمین شماره ۲ آزادی حضور یافت و در حالی که کسی داخل زمین نبود خودش تمام موانع را چید تا همه چیز آماده تمرین شود.

در حالی که همه بازیکنان وسط زمین رفته بودند تا تمرین آغاز شود، شفر پیغام داد که همه بازیکنان به داخل رختکن بیایند تا جلسه‌ای را با آنها برگزار کند.
استقلال روز گذشته در هفته نهم لیگ برتر برابر فولاد خوزستان با تساوی بدون گل متوقف شد.
وینفرید “وینی” شِفِر (به آلمانی: Winfried “Winnie” Schäfer) (زادهٔ ۱۰ ژانویه ۱۹۵۰ در ماین، آلمان غربی) بازیکن سابق و مربی فوتبال است.

شفر فوتبال حرفه‌ای خود را با تیم شهر خود به نام TuS Mayen شروع کرد و تا ۱۸ سالگی در این تیم بود. سپس در سال ۱۹۶۸ به تیم مونشن گلادباخ پیوست و به همراه این تیم قهرمانی در بوندس‌لیگا و جام یوفا را به‌دست‌آورد. وی در بوندس‌لیگا ۴۰۳ بازی کرده و ۴۶ گل به ثمر رسانده‌است. او در سال ۱۹۷۰ به تیم کیکرز اوفنباخ پیوست و در این سال توانست به همراه این تیم در جام حذفی آلمان نیز قهرمان شود.

وینفرید شفر پس از حضور در تیم‌های بروسیا مونشن‌گلادباخ و کیکرز اوفنباخ، به تیم کارلسروهه پیوست و تا سال ۱۹۷۷ بازیکن این تیم بود. او در سال ۱۹۷۷ مجدداً به بروسیا مونشن‌گلادباخ پیوست و تا سال ۱۹۸۵ عضو این تیم بود و سپس از فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

مشرق

myportal

۲۲ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی