دیدار محمد قاضی با سرمربی سابق استقلال تهران

دیدار محمد قاضی با سرمربی سابق استقلال تهران

در دیدار دو تیم پدیده و ذوب اهن محمد قاضی فرصت را غنیمت شمرد و نزد قلعه نویی رفت و با مربی سابقش خوش و بش و روبوسی گرمی کرد. محمد قاضی در دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کرده است.

حضور یک بازیکن از پرسپولیس در استقلال تهران اتفاقی است که کمتر پیش می آید و اگر هم به طور مستقیم رخ میدهد، بسیار حاشیه ساز است، قاضی جزو چنین نفراتی بود.
محمد قاضی در ابتدای سال ۹۲ به طور مستقیم از پرسپولیس به استقلال رفت، خیلی ها در ۲ تیم مورد نظر بازی کرده اند؛ اما انتقال مستقیم یعنی بدون واسطه اتفاق نادری است که تا به حال رخ داده است. قلعه نویی چنان به عملکرد محمد قاضی اعتقاد داشت که در سال ۹۲ پیه همه چیز از عوارض انتقال مستقیم بازیکن در جمع سرخابی ها را به تن خود و قاضی مالید و او را به استقلال آورد در حالی که قاضی یک سال را در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس پشت سر گذاشته بود .
قلعه نویی در ۲سال آخر حضورش در استقلال محمد قاضی را به عنوان مهاجم اول در خدمت گرفت و بعد از آن هم وقتی استقلال را ترک کرد در هیچ کدام از تیم هایی که در آن حضور داشته شرایط استفاده مجدد از قاضی را به دلایل عدیده نداشته است .
فرصت بازی پدیده و ذوب اهن، فرصتی مغتنم برای دیدار یک مربی بزرگ بود که بازیکن باتجربه امروز را همواره دوست داشته و البته یک بازیکن با تجربه که همیشه به قلعه نویی اعتقاد داشته و حضور در کنار او را در استقلال سال ۹۲ و ۹۳ از یاد نبرده است!
امروز قاضی که با یک گل عالی باخت پدیده به ذوب آهن را تبدیل به تساوی کرد، می توانست تیر آخر را به تیم ژنرال بزند؛ اما ضربه او خطا رفت تا خوش و بش اول بازی شرح متفاوتی پیدا نکند.
گل

myportal

۲۲ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی