سخنان ملکه رنجبر قبل از رفتن به اتاق عمل

سخنان ملکه رنجبر قبل از رفتن به اتاق عمل

ملکه رنجبر که به خاطر عارضه قلبی در سی سی یو بستری بود قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرد. قبل از رفتن به اتاق عمل با این هنرمند پیشکسوت گفت و گویی داشتیم که درادامه خواهید خواند.

ملکه رنجبر که این روزها در بیمارستان و تحت مراقبت‌های ویژه به سر می‌برد بنا به تشخیص پزشکان قرار است عمل قلب باز انجام دهد. او در جملاتی کوتاه گفت:«از همه مردم ایران که به من امید دادند تشکر می‌کنم.»

ملکه رنجبر هنرمند پیشکسوت تلویزیون و سینما در گفت‌وگویی کوتاهی گفت: «در حال حاضر تحت مداوا هستم و به‌زودی قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرم. از مردم و رسانه‌هایی که به یاد من بودند و به من خیلی لطف کردند و امید دادند، تشکر می‌کنم.»

عمل جراحی ملکه رنجبر

ملکه رنجبر که چند روزی است در بیمارستان به سر می‌برد، فردا (یکشنبه، ۲۳ مهر ماه) تحت عمل جراحی قلب باز قرار خواهد گرفت.

این بازیگر پیشکسوت چندی پیش به دلیل مشکل گرفتگی عروق و قلب به بیمارستان منتقل و تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت.

ملکه رنجبر مدت‌هاست است از بیماری پارکینسون هم رنج می‌برد.

ملکه رنجبر (زاده ۱۰ شهریور ۱۳۱۷ در رشت) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. وی از سن شش سالگی فعالیت هنری خود را با نقش کوزت در بینوایان شروع کرد. پدر او به خاطر اجرای تئاتری سیاسی به همدان تبعید شد. از مهمترین فیلمهایی که او بازی کرده می‌توان به اعتراف (مجید فهیم خواه) و دو فیلم ابوالحسن داوودی یعنی مرد بارانی و نان و عشق و موتور ۱۰۰۰ اشاره کرد. او سابقه بازی در سریال داستان یک شهر اصغر فرهادی را هم دارد.

خبرآنلاین

myportal

۲۲ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی