نقش جدید زیبا بروفه

نقش جدید زیبا بروفه

سریال هاتف این روزها از شبکه یک سیما پخش می شود. زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون در این فیلم هنرنمایی میکند. در این بخش به گفت و گو با این بازیگر در زمینه نقشش در این سریال پرداخته ایم با ما همراه باشید.

شبکه یک سیما در روزهای اخیر تازه‌ترین سریال خود را با عنوان «هاتف» روی آنتن برده؛ سریالی که برای ایام محرم ساخته شده و داستانی خانوادگی دارد.

این سریال ساخته داریوش یاری بوده و در ده قسمت پخش خود را ادامه می‌دهد و در این رابطه نیز از حضور بازیگرانی بهره گرفته که برای مخاطب شناخته شده‌اند. زیبا بروفه، نقش اصلی سریال را برعهده داردو در کنار حمید گودرزی در “هاتف” دیده می‌شود.

زیبا بروفه درباره نقش خود و این مجموعه در گفت‌وگوی کوتاهی با خبرنگار ما با اشاره به استقبال مخاطبان از “هاتف”، تأکید داشت: به نظرم استقبال خوبی از سریال را شاهد باشیم. همچنانکه خودم نقش ریحانه را واقعا دوست دارم. خیلی هم تلاش کردم که هرچه در توان دارم را برای بهتر ایفا کردن این نقش خرج کنم.

وی که سومین سریال مناسبتی خود را ایفا کرده، همچنین افزود: سعی می‌کنم همانطور که قبلا هم گفته‌ام همیشه با جان و دل، وظیفه‌ام را ایفا کنم. در سریال «هاتف» و در مورد نقش ریحانه نیز اینگونه بود.

این بازیگر در ادامه گفت: من در این سریال، نقشی را پذیرفتم که فکر می‌کنم کمتر شبیه نقش‌های همیشگی که شاید مخاطب در تلویزیون می‌بینید و در خیلی از سریال‎ها ترسیم شده، باشد.

بروفه در اینباره اعتقاد داشت: از این جهت که زنی نیست که صرفا بخواهد در منزل سرش را گرم کند و محدود به خانه باشد. همینطور هم که می‌بینید نقش یک خبرنگار را دارم که فعال است. نقشی که به رغم این نوع فعالیت، اهل خانواده هم هست.

لازم به ذکر است؛ مجموعه تلویزیونی «هاتف» به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و کارگردانی داریوش یاری، در۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای ساخته شده است که هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۵ و تکرار اول آن ساعت ۱ بامداد و تکرار دوم ساعت ۱۵:۱۵ روی آنتن شبکه یک می رود.

زیبا بروفه، سید مهرداد ضیایی، بهزاد خداویسی، مریم بوبانی، کمند امیرسلیمانی، حمیدگودرزی، محمد حاتمی، شهرام قائدی، محمد فیلی، کاظم بلوچی، مریم کاویانی و الهه حسینی از جمله بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان سریال آمده است: در روز عاشورا، ابراهیم در کربلا بر اثر حمله قلبی می‌میرد.
دخترش ریحانه پیگیر آخرین گفته ناتمام پدر می‌شود. این پیگیری ریحانه را رو در روی خانواده و زندگی زناشویی‌اش قرار می‌دهد اما ریحانه اعتقاد دارد که عدالت نمی‌تواند در پشت در خانه آدم جا بماند … .

آنا

myportal

۲۳ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی