بدل مسی به دیدار این بازیکن خواهد رفت

بدل مسی به دیدار این بازیکن خواهد رفت

بدل ایرانی لیونل مسی را که حتما میشناسید. رضا پرستش نام بدل لیونل مسی است وی تصمیم دارد در بازی بارسلونا و مالاگا حضور پیدا کرده و با این ستاره مشهور دیداری داشته باشد. مطمئنا دیدار  این دو نفر بسیار جالب خواهد بود.

رضا پرستش که از او به عنوان بدل مسی یاد می شود روز شنبه در بازی بارسلونا و مالاگا در نیوکمپ حضور پیدا خواهد کرد.
رضا پرستش که در ماه های اخیر با مشخص شدن شباهتش با مسی در سطح بین المللی به شهرت رسیده و حتی فرصت دیدار با کاسیاس هم نصیبش شده است، جمعه ۲۸ مهر راهی بارسلونا می شود تا ضمن دیدار با مسی روز شنبه در بازی مالاگا و بارسلونا در ورزشگاه حضور پیدا کند.

مسلما تقابل ابرستاره فوتبال جهان با بدل ایرانی اش در نوع خود جالب توجه خواهد بود.

روزنامه اوله درباره این مرد نوشت: اگر در خیابان‌های تهران راه بروید، می‌توانید بدل مسی را ببنید. او رضا پرستش نام دارد و توانسته از است از این شباهت بهره ببرد و خود را مشهور کند تا جایی که مردم از او درخواست سلفی کنند.

روزنامه Bola vip نوشت: دوقلو گمشده مسی در ایران حضور دارد. رضا پرستش شباهت زیادی به ستاره بارسلونا و جهان دارد. به همین خاطر او شهرت زیادی پیدا کرده است.

سایت la opnion از پرستش به عنوان بدل مسی یاد کرد و روزنامه entrelineas نوشت: باورنکردنی است، بدل مسی در ایران زندگی می‌کند!

سایت infobae نیز به این موضوع پرداخت و نوشت: پسری که ابتدا در نانوایی کار می‌کرد، اکنون به علت شباهت بالایش به مسی مشهور شده است. او مدل موهایش همچون مسی است و ریش خود را مانند مسی رنگ کرده است و با پیراهن تیم ملی فوتبال آرژانتین در خیابان های تهران راه می‌رود و مردم با او سلفی می‌گیرند.

جام جم آنلاین

myportal

۲۷ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی