آزار جنسی بیش از ۵۰ زن توسط متی فالدر

آزار جنسی بیش از 50 زن توسط متی فالدر

مردی که در این تصویر میبینید متی فالدر نام دارد. وی در اعترافاتش به آزار جنسی بیش از ۵۰ قربانی زن اشاره کرده است. روانشناسان معتقدند وی از مشکلات روانی و سادیسمی رنج برده است. او پس از انتشار تصاویر مستهجن از قربانیان در فضای مجازی از آن ها طلب بخشش کرد.

این مرد منحرف و شیطان Evil صفت تصاویر آزارهای جنسی خود را با نام «شیطان ۶۶۶ » در فضای مجازی منتشر کرده است.

این متهم روانی در اعترافاتی ۵ دقیقه ای در دادگاهی در بیرمنگام یادداشتی مبنی بر رفتارهای وحشیانه اش قرائت کرد. و از قربانیان خود عذرخواهی کرد.
برخی از قربانیان وی از سر افسردگی و ناامیدی پس از حمله «متی فالدر» دست به خودکشی زده اند. در میان این افراد یک کودک ۴ ساله نیز وجود دارد که توسط این مرد شیطان صفت شکنجه Torture شده است.
گزارش های پلیس Police نشان میدهد که متهم در ایمیل هایی سیاه تصاویر مستهجن آزارهایش را برای قربانیان ارسال کرده است.
اطلاعات پلیس نشان میدهد که از سال ۲۰۱۰ میلادی بیش از ۵۰ قربانی آنلاین در دام فردی به نامهای «شیطان ۶۶۶» و «فکر شیطانی » افتاده اند.
پدر این مرد روانی در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد که از شنیدن چنین اخباری در مورد پسرش شوکه شده و خانواده اش نابود شده است.
«فالدر بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ میلادی دانشجوی دانشگاه کمبریج بوده است .
«مت سوتون» افسر ارشد تحقیقات آزانس بین المللی جنایی در این باره گفت:« ظرف ۳۰ سال گذشته فعالیتم در اداره پلیس با چنین پرونده ای روبرو نشده بودم. شکایت بیش از ۵۰ قربانی ما را در پیگیری روند پرونده متهم یاری رسانده است. او از شکارچیان حرفه ای آنلاین بوده و مشکلات سادیسمی و جنسی شدید داشته است

آزار جنسی بیش از 50 زن توسط متی فالدر  

 

myportal

۲۸ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی