حادثه در بزرگراه فتح

حادثه در بزرگراه فتح
 دیشب در بزرگراه فتح حادثه مهیبی رخ داد. در این حادثه شاهد  تصادف اتوبوس با تریلی بودیم که بلافاصله با کمک نیروهای امداد و نجات و آتش نشانی وارد صحنه شدند و به نجات افراد مصدوم و آسیب دیده پرداختند شرح این حادثه را از پایگاه خبری ۱۲۵جویا شدیم.
 تصادف اتوبوس با تریلی در بزرگراه فتح منجر به زخمی شدن ۱۲ سرنشین اتوبوس شد.

ساعت ۲۳:۴۵ شب گذشته حادثه تصادف در بزرگراه فتح به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاههای ۵۹ و ۴۵ و همچنین دو تیم امدادی نجات هفت و هشت این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
عباس سرافرازی؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در این حادثه یک دستگاه اتوبوس سرویس کارکنان یک شرکت خودروسازی با ۱۲ سرنشین که همگی مرد بودند به شدت با کامیون تریلی ویژه حمل خودرو برخورد کرد که بر اثر این تصادف تمامی ۱۲ سرنشین اتوبوس زخمی شدند.
وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با رعایت کامل نکات ایمنی و ایمن سازی محل و قطع برق اتوبوس، به یاری یکی از مصدومان که در داخل اتوبوس محبوس شده بود، شتافتند.
سرافرازی تصریح کرد: نیروهای عملیات بی درنگ با استفاده از تجهیزات نجات این مصدوم را از داخل خودرو اتوبوس نجات داده و وی را به همراه سایر سرنشینان مجروح تحویل عوامل اورژانس دادند.
بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون از سوی پلیس راهور در دست بررسی است.

اکوفارس

myportal

۲۸ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی