تبریک تولد علی قربان زاده توسط سپند امیرسلیمانی

تبریک تولد علی قربان زاده توسط سپند امیرسلیمانی

ظاهرا دوستی میان  علی قربان‌زاده و سپند امیرسلیمانی یک دوستی دیرینه و عمیق است و این دو هنرمند رفاقتی چند ساله با هم دارند به همین دلیل سپند امیرسلیمانی در صفحه اجتماعی خود تولد علی قربان زاده را به وی تبریک گفته است.

سپند امیرسلیمانی به مناسبت تولد دوستش، تصویری در کنار او به اشتراک گذاشت.

 علی قربان‌زاده بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۳۰ مهر ۱۳۵۷ در آبادان است و فردا مصادف با روز تولد وی است.

به همین مناسبت سپند امیرسلیمانی با انتشار تصویری از خود در کنار علی قربان زاده تولدش را تبریک گفت و از رفاقت دیرینه خود با این بازیگر گفت.

سپند امیرسلیمانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“با على و سامان مقدم اين عكسو به بهانه تولد على گرفتيم،على قربانزاده از قديمى ترين دوستاى من در محيط كارمونه و قدمت اين دوستى به ١٦ سال ميرسه، على يكى از بهترينها و بى حاشيه ترين آدماى اين جهانه، تولدت مبارك”

مدرک تحصیلی او دیپلم در رشتهٔ ریاضی و فیزیک است. او با گذراندن دوره تجربی ساختن فیلم‌های انیمیشن در شرکت کلک خیال در سال ۱۳۷۳ و شروع فعالیت سینمایی با فیلم سیاوش (سامان مقدم) به عنوان بازیگر در سال ۱۳۷۷ کار خود را آغاز کرد.

شانس او حضور در فیلم سیاوش در کنار هدیه تهرانی بود که او را یک شبه بشدت مطرح کرد. بلافاصله بعد از این فیلم در سری اول مجموعه داستان یک شهر ظاهر شد و بر دوستداری خود افزود. اما دیگر نتوانست موفقیت سیاوش و داستان یک شهر را تکرار کند.

باشگاه خبرنگاران جوان

myportal

۲۹ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی