واکنش آبی ها به برد استقلال

 واکنش آبی ها به برد استقلال

دو بازیکن استقلال پس از برد تیمشان در مقابل تیم نساجی در صفحه اجتماعی خود پیغام های جالبی برای طرفدارانشان قرار دادند. در ادامه پیام های داریوش شجاعیان و حسین حسینی برای فالوورهایشان را با هم می خوانیم.

داریوش شجاعیان و حسین حسینی به برد استقلال واکنش نشان دادند.

داریوش شجاعیان و حسین حسینی دو بازیکن استقلال به برد این تیم مقابل نساجی مازندران در اینستاگرام واکنش نشان دادند. حسین حسینی دروازه بان آبی پوشان که در این مسابقه نیز در ترکیب اصلی حضور داشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“ممنون كه هميشه حمايتم كردين ممنون تو روزايی كه ديگه هيچ انگيزه اي براي تمرين كردن نبود شماها بودين كه بهم انرژي ميداديد…ايشالا بتونم لطفتون رو جبران كنم”.

 

همچنین هافبک استقلالی‌ها داریوش شجاعیان نوشت: “همه با هم برای سربلندی استقلال بزرگ”

لازم به ذکر است؛ استقلال روز گذشته در چارچوب رقابت های جام حذفی نساجی مازندران را ۲ بر ۱ شکست داد. دو گل این تیم را فرشید اسماعیلی و علی قربانی به ثمر رساندند.

داریوش شجاعیان (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۷۱ – نورآباد ممسنی) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک هجومی و هافبک دفاعی در لیگ برتر خلیج فارس برای استقلال تهران بازی می‌کند او اصالتاً لر و اهل نورآباد ممسنی است

سید حسین حسینی (زاده ۹ تیر ۱۳۷۱) بازیکن فوتبال اهل شیراز است که در پست دروازه‌بان در تیم باشگاهی استقلال تهران بازی می‌کند.

حسینی پس از دو فصل حضور در استقلال، در سال ۹۳ برای گذراندن خدمت سربازی به صورت قرضی به تیم ملوان بندرانزلی پیوست و پس از اتمام دوران سربازی، با توجه به قراردادش، به استقلال تهران بازگشت.[۶] علیرضا منصوریان، به این گلر جوان فرصت دروازه‌بانی استقلال تهران را در دو بازی حساس نخست و پایانی نیم فصل (مقابل تیم‌های نفت تهران و سپاهان) داد که هر دو بازی با نتیجه تساوی ۱–۱ پایان یافتند. همچنین او توانست در بازی مقابل نفت تهران در نیم فصل دوم لیگ ۹۶–۹۵ جایگزین رحمتی شود و با واکنش‌های زیبایش دروازه اش را بسته نگه دارد. استقلال توانست آن بازی را با سوپر گل امید ابراهیمی از روی ضربه آزاد پیروز شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

myportal

۲۹ مهر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی