آشپزی نیتروژنی بازیگر زن

آشپزی نیتروژنی بازیگر زن

در این بخش الناز حبیبی را در حال آشپزی نیتروژنی میبینید. او به حضور در برنامه پربا دعوت شده است. صحبت های این بازیگر را درباره تجربه اولین بازی اش در ادامه خواهید خواند.

 الناز حبیبی، مهمان دومین قسمت از فصل اول برنامه «برپا» از سال‌های تحصیلش گفت و ضمن یک تجربه علمی به کمک نیتروژن مایع، بستنی درست کرد.

الناز حبیبی در این برنامه عنوان کرد به خاطر علاقه به فرش، در هنرستان طراحی فرش خوانده است. این بازیگر توضیح داد: در ۹ سالگی اولین فیلمم را بازی کردم که درباره فرش بود و ما برای آشنایی با این هنر به ۱۷ شهر ایران سفر کردیم.
همین باعث علاقه من به رشته طراحی فرش شد که کمتر کسی سراغ آن می‎رفت.

 ««برپا» برنامه‌ای خلاقانه با محوریت انجام آزمایش‌های علمی جالب و هیجان‌انگیز است که نگاهی نو به نظام آموزش و پرورش کشور دارد.
در هر قسمت از این برنامه با حضور یکی از چهره های مشهور کشور، آزمایشی علمی انجام می‌شود.
این برنامه با تهیه کنندگی عمار سبحانی، کارگردانی علی خویی، نویسندگی شرمین نادری و طراحی و اجرای علی عبدالعالی چهارشنبه هر هفته به صورت اختصاصی از وب‌سایت آپارات منتشر می‌شود.

در صنعت، کاری به اسم Over run کردن هم برای تولید بستنی انجام می‌دهند؛ یعنی به‌اندازه حجم بستنی، در آن هوا تزریق می‌کنند و با انجام شدن این مرحله، هم حجم بستنی زیاد می‌شود و هم حالت یکنواخت به بستنی داده می‌شود و بستنی صاف و نرمی با بافت مطلوبی، تولید خواهد شد این در حالی است که در بستنی‌های سنتی و خانگی این کار انجام نمی‌شود.

 

صبا

myportal

۱ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی