مراسم ازدواج فوتبالیست ترک با حضور رجب طیب اردوغان

مراسم ازدواج فوتبالیست ترک با حضور رجب طیب اردوغان

رجب طیب اردوغان همراه با همسرش در مراسم ازدواج رجب گوخان توره بازیکن تیم ملی ترکیه حضور پیدا کرد و تصاویر جالبی در کنار تازه عروس و داماد به ثبت رساند. در ادامه گزارش تصویری از این مراسم را خواهید دید.

شب گذشته رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه به همراه همسرش در مراسم عروسی رجب گوخان توره بازیکن تیم ملی این کشور و بازیکن تیم بشیکتاش ترکیه شرکت کرد.

رجب طیب اردوغان (زاده ۲۶ فوریه ۱۹۵۴) رئیس جمهور کنونی ترکیه است.
وی در ۱۴ مارس ۲۰۰۳ به عنوان بیست و هفتمین نخست‌وزیر این کشور انتخاب شد.
او رهبر حزب عدالت و توسعه ترکیه است.
در مرداد ۱۳۹۳، رجب طیب اردوغان توانست با کسب بیش از ۵۰ در صد از کل آرا در دور اول انتخابات به پیروزی دست یافته و دوازدهمین رئیس جمهور ترکیه شود

گوخان توره (ترکی استانبولی: Gökhan Töre؛ زادهٔ ۲۰ ژانویهٔ ۱۹۹۲) بازیکن فوتبال اهل ترکیه است.

از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به هامبورگ، روبین کازان، بشیکتاش و وستهام یونایتد اشاره کرد.

وی همچنین در تیم ملی فوتبال ترکیه بازی کرده است.

رجب طيب اردوغان در سال ۱۹۵۴ ميلادى در خانواده ای متدين در استانبول دیده به جهان گشود. کودکی خود را در استان ریزه واقع در سواحل دریای سیاه سپری کرد، اما دز سن ۱۳ سالگی دوباره به استاتبول بازگشت. اردوغان در خانواده ای فقیر و تهیدست بزرگ شد. وی در مناظره ای تلویزیونی همراه با دنیز بایکال، رئیس حزب جمهوری خواه اقرار کرد که در کودکی هندوانه می فروخت تا بتواند به پدرش در امور خانواده کمک کند؛ در حقیقت پدرش فقیر بود. اردوغان در مدرسه ی مشهور امام و خطیب موفق به اخذ دیپلم شد و سپس در رشته ی اقتصاد دانشگاه مرمره مشغول به تحصیل شد.

مشرق

 

myportal

۱ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی