جرج بوش پدر رسوا شد

جرج بوش پدر رسوا شد

هیتر لیند هنرمند محبوب هالیوودی ادعا میکند در دیدار با جرج بوش پدر مورد آزار جنسی قرار گرفته است. افشاگری های این بازیگر زن باعث معذرت خواهی این مرد شد. پیش از این جوردانا گرولنیک نیز از آزار جنسی جرج بوش پدر پرده برداشته بود.

به نقل از نیویورک پست؛ پس از افشاگری «هیتر لیند»، بازیگر ۳۴ ساله هالیوود، درباره آزار جنسی «جرج ایچ دابلیو بوش»، رئیس جمهور سابق آمریکا، هنگام عکس گرفتن با او، این بار یک بازیگر دیگر نیز از تجربه مشابه خود هنگام ملاقات با بوش پدر پرده برداشت.

«جوردانا گرولنیک»، بازیگر زن هالیوودی، روز گذشته فاش کرد در اوت ۲۰۱۶ و زمانیکه همراه با گروهی دیگر از بازیگران به ملاقات جرج بوش پدر رفته بودند، تجربه «هیتر لیند» برای او نیز تکرار شد و جرج بوش بدون اجازه بدن وی را لمس کرد.

«گرولنیک» در ادامه افزود: به دلیل اینکه بوش زمانی رئیس جمهور بود، هیچ به او نگفتم؛ اما این موضوع من را هم ناراحت کرده بود. وقتی شنیدم برای زنان دیگری نیز این اتفاق افتاده، بیشتر ناراحت شدم زیرا اساسا این رفتار نباید رخ می داد. من نیز تجربه خود را بازگو کردم تا پس از این چنین موضوعی برای کسی تکرار نشود. قصد ندارم باقی زندگی جرج بوش را خراب کنم، ما باید جلوی این رفتارها را در هر سطحی که باشد بگیریم.

درمورد شکایت اول، جرج بوش بیانیه ای منتشر و از «هیتر لیند» عذرخواهی کرد. در مورد شکایت دوم، بیانیه دیگری از سوی وی منتشر شد که در آن آمده است: پرزیدنت بوش با ۹۳ سال سن، پنج سال گذشته را بر روی ویلچر سپری کرده و طبیعی است که بازوهای وی در حالت نشسته پایین تر از کمر افرادیکه برای گرفتن عکس نزدیکش می شوند، قرار بگیرد.

او اغلب برای ایجاد محیطی دوستانه، با بازدیدکنندگان خوش و بش می کند و برایشان جک می گوید. درمورد این دو زن نیز هیچ مورد خاص و یا نیت منفی وجود نداشت. برخی متوجه موضوع می شوند و پرزیدنت بوش را بی گناه می دانند و برخی دیگر نمی توانند علت رفتار او را درک کنند. در هرحال، پرزیدنت بوش از هر کسی که موجب آزارش شده، معذرت خواهی می کند.

خبرگزاری میزان

myportal

۴ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی