بچه دار شدن زوج نوجوان سعودی

بچه دار شدن زوج نوجوان سعودی

یک تازه عروس و داماد سعودی به تازگی بچه دار شدن خود را جشن گرفتند. این زوج دو نوجوان ۱۵ و ۱۶ ساله هستند که همانگونه که در تصویر بالا میبینید صاحب یک فرزند شده اند. بچه دار شدن این زوج کم سن و سال در فضای مجازی سرو صدای زیادی به پا کرد.

یک زن و شوهر جوان عربستانی، به عنوان جوان‌ترین زوج در این کشور، فرزنددار شدند.

فرزند جوان‌ترین زوج سعودی متولد شد

متولد شدن فرزند یک زوج در عربستان جنجال بسیاری در شبکه های اجتماعی به پا کرد چرا که آنها جوانترین عروس و داماد سعودی هستند.

علی القیسی نام این داماد ۱۶ ساله است که احساسات خود و همسر ۱۵ ساله اش را نسبت به فرزندش، غیر قابل وصف می خواند.

محمد القیسی پدربزگ این کودک گفت: الحمدالله نوه من در سلامت کامل به دنیا آمد، پدر نوزاد نیز جوانان همسن و سالان خود را به ازدواج توصیه کرد.

مدیر مدرسه علی نیز هنگامی که از ازدواج وی در سن پایین مطلع شد این اقدام او را تحسین نمود و برای یک هفته امتحاناتش را به تعویق انداخت تا به انجام مراسم عروسی برسد.

عربستان با نام رسمی عربستان سعودی (به عربی: المملکة العربیة السعودیة) بزرگترین کشور در باختر آسیا است. این کشور که بخش عمده شبه‌جزیره عربستان را دربر گرفته‌است از شمال با عراق، اردن و کویت از سوی خاور با امارات متحده عربی، قطر و خلیج فارس از جنوب خاوری با عمان از سوی جنوب با یمن و از سوی باختر با دریای سرخ هم‌مرز است. جایگاه‌های مهم دینی مسلمانان هم‌چون کعبه، قبرستان بقیع، مسجد النبی و آرامگاه پیامبر اسلام در این کشور جای دارد.

myportal

۵ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی