گزینه سوپرزوم در اینستاگرام را فعال کنید

گزینه سوپرزوم در اینستاگرام را فعال کنیدبه مناسبت نزدیک شدن به جشن هالووین شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به ساخت اپلیکیشنی به نام سوپرزوم کرده است که در آن می توانید یک ویدئوی جالب از چهره خود بسازید و برای دوستانتان ارسال کنید.

اینستاگرام دو ویژگی مهم را به پلتفرم خود افزود که کاربران می‌توانند با دریافت ورژن ۲۰ اپلیکیشن موبایل این شبکه اجتماعی از آن‌ها استفاده کنند.

 
مهمترین قابلیت جدید اینستاگرام سوپرزوم (Superzoom) است که می‌تواند بعد از فعال شدن،به صورت خوکار یک ویدیوی از نمای نزدیک (کلوز آپ) مهیج ایجاد کند.با پخش یک صدای خاص بیش از پیش به هیجان این ویدیو در اینستاگرام افزوده خواهد شد.گزینه سوپرزوم در اینستاگرام را بعد از دریافت به‌روزرسانی جدید این اپلیکیشن،در کنار گزینه بومرنگ مشاهده خواهید کرد. می‌توان از هر چیزی اعم از انسان، حیوان و یا اشیا یک سوپرزوم درست کرد. بعد از ایجاد ویدیو می‌توان آن را در استوری بارگذاری و یا برای سایر دوستان از طریق دایرکت ارسال کرد.
اینستاگرم یا اینستاگرام (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای عکس‌هایشان استفاده کنند. محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است
آخرین خبر

myportal

۷ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی