بازگشت مجری تلویزیونی به صدا و سیما

بازگشت مجری تلویزیونی به صدا و سیما

علی درستکار از مجریان پرطرفدرا صدا و سیماست که اجرای برنامه این شبها را از شبکه یک سیما برعهده داشت. وی مدتی ممنوع التصویر بود که طی مصاحبه ای اعلام کرده این ممنوع التصویری به پایان رسیده است.

علی درستکار مجری تلویزیون در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: روز گذشته از طرف حجت الاسلام حسن رحیم زاده مدیر گروه معارف شبکه یک سیما به من اعلام شد که ممنوع التصویری من رفع شده است و می توانم برنامه «این شبها» را دوباره روی آنتن ببرم.

او ادامه داد: این برنامه از هفته دیگر آغاز می شود و چند شب در هفته به مناسبت ایام پایانی ماه صفر روی آنتن می رود.

درستکار در پاسخ به پرسشی درباره اینکه چرا کارشناسان این برنامه که به عنوان یکی از معدود برنامه های معارفی و مناسبتی خوب تلویزیون شناخته می شود گاهی به تکرار می رسند، بیان کرد: اگر شما کارشناس جدید می شناسید که شرایط حضور در رسانه ای مثل تلویزیون را داشته باشد، معرفی کنید.

ما تا آنجایی که می دانم تعصبی نداریم جز محدودیت هایی که به صورت متعارف در رادیو و تلویزیون کشور بوده است و تعصب متفاوتی در گروه معارف سیما وجود ندارد.

درستکار در پایان اظهار کرد: گاهی بعضی از کارشناسان ادبیات یا چهره متناسب برای تلویزیون ندارند و یا ممکن است سخنران خوبی باشند اما پاسخ دهنده خوبی برای پرسش هایی که مطرح می شود، نباشند.

ممکن است بعضی از کارشناسان هم باشندکه خودشان به تلویزیون نمی آیند و یا از حضور در برنامه زنده امتناع می کنند،بنابراین دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد.

myportal

۸ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی