امین حیایی با گریمی جالب در فیلم جدیدش

امین حیایی با گریمی جالب در فیلم جدیدش

درخونگاه نام فیلم جدیدی است که امین حیایی در آن هنرنمایی خواهد کرد. گریم جالب و متفاوت این بازیگر را در این فیلم میبینید. با خلاصه ای از داستان این فیلم در ادامه همراه شوید.

فیلم سینمایی «درخونگاه» به کارگردانی سیاوش اسعدی با گریم متفاوت امین حیایی کلید خورد / این فیلم برای نمایش در جشنواره فجر در حال تولید است.

امین حیایی (زادهٔ ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در تهران) هنرپیشه و خواننده سینما و تلویزیون ایرانی است.

در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و پس از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی – سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را آغاز کرد. در سال ۱۳۷۰ بازیگر یک تئاتر کودکان به کارگردانی ثریا قاسمی بود. در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش دوم برای فیلم «براده‌های خورشید» شد. خیلی زمان برد تا بتواند به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم‌های سینمایی بازی کند و در اولین نقش آفرینی اش به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم «سیب سرخ حوا»(۱۳۷۸) چندان موفق نبود.

دیگر بازیگران و عوامل فیلم در روزهای بعد اعلام می‌شوند. «درخونگاه» فیلمی پربازیگر است و قصه آن اواخر دهه شصت می‌گذرد.

بنابراین گزارش، سیاوش اسعدی پیش از این فیلم‌های «جیب بر خیابان جنوبی» و «حوالی اتوبان» را کارگردانی کرده است و براساس شنیده‌ها در فیلم «درخونگاه» از ترکیب جذابی برای بازیگران بهره برده که می‌تواند یکی از گزینه‌های پرفروش سال آینده باشد.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از: تهیه‌کننده: منصور سهراب‌پور، کارگردان: سیاوش اسعدی، نویسنده: نیما نادری، سیاوش اسعدی، مدیر پروژه: روزبه معینی، عکاس: مهرداد ناصری .

سینما دیلی

myportal

۹ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی