واکنش مجری تلویزیون به مرگ گربه هانیه توسلی

واکنش مجری تلویزیون به مرگ گربه هانیه توسلی

علی ضیاء از مجریان صدا و سیما نسبت به مرگ گربه هانیه توسلی واکنش جالبی از خود نشان داده است وی در صفحه اجتماعی اش از مرگ جوانان در پالایشگاه نفت سخن به میان آورده است.

علی ضیاء با انتشار پستی در کانال تلگرامی اش نسبت به خبر مرگ گربه هانیه توسلی واکنش نشان داد.

هانیه توسلی بازیگر کشور پس از مرگ گربه‌اش در صفحه شخصی خود پستی به اشتراک گذاشت و نوشت: بخواب تنها دلخوشيم! ديگه هيچی از خدا نمی‌خوام! ديگه تموم شدم، فقط منتظرم بيام پيشت.

پس از انتشار این پست کاربران زیادی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارهای پیام‌رسان نسبت به این خبر واکنش نشان دادند و به نوعی این خبر نقل هر محفلی شد.

اما در همین هفته تعدادی از مهندسان و کارگران شرکت نفت مشغول تعمیر بخشی از واحد پالایشگاه نفت بودند که بر اثر نشت مواد نفتی،
آن بخش دچار آتش‌سوزی شد و متاسفانه بر اثر انفجار شش نفر از مهندسان و تکنسین‌های شرکت نفت، جانشان را از دست دادند
و دو نفر به شدت مجروح شدند. یکی از انتقاداتی که کاربران به پست هانیه توسلی داشتند این بود که آیا خبر درگذشت این چند جوان به اندازه مرگ گربه هنرپیشه زن اهمیت نداشت؟

سید علی ضیاء مجری جوان رسانه ملی نیز در همین راستا پستی را درکانال تلگرامی اش منتشر کرد و نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

ضیاء نوشت:
“مطمئنم همتون خبرمردن گربه‌ی هانیه توسلی رو شنیدین راستی ميدونيد همین هفته۷ جوان ایلامی در پالایشگاه نفت تهران، زنده زنده سوختند! ”

myportal

۹ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی