پست رضا ساکی در واکنش به عزاداری هانیه توسلی

پست رضا ساکی در واکنش به عزاداری هانیه توسلی

رضا ساکی از روزنامه نگاران معروف ایرانی است که در واکنش به عزاداری هانیه توسلی برای گربه خانگی اش برخوردی جالب داشت. او در صفحه اجتماعی اش داستانی از دوران کودکی خود بازگو کرد و با هانیه توسلی به نوعی همدردی خود را اعلام کرد.

دو روز قبل هانیه توسلی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام از مرگ حیوان خانگی اش خبر داد و به طرز عجیبی به عزاداری برای گربه اش پرداخت .
این بانوی بازیگر کشورمان که بارها و بارها علاقه اش به این حیوان خانگی را با انتشار عکس های دونفره شان نشان داده بود با مرگ گربه اش به طرز عجیبی شوکه شد و پستی را منتشر کرد که سوژه کاربران در فضای مجازی شد.

بسیاری از کاربران در فضای مجازی با انتشار کامنت های تمسخرآمیز به این نوع عزاداری هانیه توسلی واکنش نشان دادند و حتی اعلامیه هایی نیز برای گربه هانیه توسلی در فضای مجازی منتشر شد.

درحالی که یکی از بازیگران ایرانی با انتشار پستی نسبت به مرگ گربه هانیه توسلی واکنش نشان داد و در واقع به تمسخر هانیه توسلی پرداخت روزنامه نگار معروف واکنش جالبی نسبت به این موضوع نشان داد.

رضا ساکی، روزنامه نگار سرشناس با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:
هانیه توسلی. گمان نمی کنم کسی باشد که در کودکی برای قناری ، جوجه، مرغ، کبوتر، گنجشک و… از دست رفته اش گریه نکرده باشد.

خودم یادم هست پدرم یک کبک برایم از کوهستان خرم آباد آورده بود.
چند ماه کبک را داشتم اما عاقبت یک روز مرد تا یک ماه برایش گریه کنم. هر روز جلوی قفس آن پرنده زیبا می نشستم و بغض می کردم.
پس اندوه خانم توسلی نباید چیز غریبی باشد. کم وبیش همه چنین تجربه ای داریم اما از کودکی به بعد شاید دیگر تجربه اش نکرده ایم. هنرمندان اما شاید در بیان احساس راحت تر هستند
و هنوز احساس کودکی را با خود به دوش می کشند. پس این اندوه، چیز غریب و عجیبی نیست.

نکته اما در بلاغت است. نوشتن این جمله های احساسی درباره یک گربه در محیط عمومی از بلاغت به دور است.
چون برخی درکش نمی کنند و برخی به سخره اش می گیرند. به هر حال گربه خودش بوده است.
صفحه هم صفحه خودش است. به من و شما چه؟

myportal

۱۱ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی