کفش زنانه با مبلغ نجومی

کفش زنانه با مبلغ نجومی

کفشی که در این تصویر میبینید گرانقیمت ترین کفش زنانه دنیاست که برای تزئین ان از طلای زرد و سفید و الماس خالص استفاده شده است. این کفش در هتلی بزرگ در دبی به حراج گذاشته شده است.

, گرانترین کفش زنانه دنیا چهارشنبه هفته آینده در مراسم سالگرد تاسیس هتلی بزرگ در دبی به فروش خواهد رسید.

چهارشنبه هفته آینده در مراسمی که به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس هتلی بزرگ در دبی برگزار خواهد شد، گرانترین کفش زنانه جهان به فروش می رسد.

بنا بر گزارش های مندرج در روزنامه اماراتی البیان قیمتی که برای این کفش تعیین شده چیزی معادل ۵۵ میلیون درهم اماراتی یا ۱۵ میلیون دلار آمریکاست و طرح اولیه ساخت آن از شرکت دبی وینگهام بوده که ۱۰۰۰ قطعه الماس خالص و کمیاب به همراه مقداری طلای زرد و سفید ۲۴ عیار را در آن به کار رفته است.

این شرکت در ساخت این کفش همچنین از دو الماس صورتی ۳ قیراطی، دو الماس آبی یک قیراطی و ۴ الماس سفید خالص ۳قیراطی نیز استفاده کرده است.

این روزها تجمل گرایی یکی از مواردی است که در اطراف ما بسیار دیده می شود. بسیاری به دنبال آن هستند تا شیک ترین و گران ترین لباس ها را به تن کنند و کمی با آن خودنمایی کنند.ستاره های سینما یا دیگر اشخاص مشهور در مراسم های مختلف با کفش های گران بهایشان هوش از سر می ربایند، اما چنین نیست که پیدا کردن این کفش ها برای یک شخص عادی مانند قیمت شان افسانه ای باشد. هر فردی می تواند صاحب یک جفت یا چندین جفت از این کفش های رویایی باشد؛ لزومی هم ندارد. مریلین مونرو یا ملکه باشد، کافی است فقط بتواند قیمت نجومی این کفش ها را بپردازد.

 

myportal

۱۱ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی