عکس احمد مهران‌فر با دختر نسرین نصرتی

عکس احمد مهران‌فر با دختر نسرین نصرتی

در این بخش احمد مهران‌فر را میبینید که دختر نسرین نصرتی را در آغوش گرفته است. این تصویر در پشت صحنه سریال پایتخت گرفته شده است. در ادامه با کارنامه هنری احمد مهران فر آشنا خواهید شد.

عکس «احمد مهران‌فر» با دخترِ بازیگر نقش فهیمه نسرین نصرتی سوفی، در سریال «پایتخت» را ببینید

احمد مهران‌فر (زاده ۱۰ خرداد ۱۳۵۴) بازیگر ایرانی است. او بیشتر به خاطر بازی در نقش ارسطو در مجموعه سریال‌های پایتخت شناخته شده است.

مهرانفر از سال ۱۳۷۸ اجرای حرفه‌ای تئاتر را آغاز و در کنار بازیگرانی مانند پرویز پرستویی، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، مهتاب نصیرپور و حبیب رضایی اجرای نقش‌های تئاتری را تجربه کرده‌است.

این بازیگر برای اولین بار در فیلم «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» در سینمای ایران ظاهر شد و پس از آن در فیلم‌های «اقلیما»، «حقیقت گمشده»، «دربارهٔ الی…»، «کلبه» و «آتش‌بس» و تئاترهایی همچون «همه چیز دربارهٔ آقای ف»، «فنز»، «قهوه تلخ»، «شکلک» «۱۷ دی کجا بودی؟» و… به ایفای نقش پرداخته‌است. او نویسندگی و کارگردانی نمایش «ادیپ افغانی» را نیز در کارنامه هنری خود ثبت کرده‌است. احمد مهران‌فر در چند مجموعه تلویزیونی، از جمله مجموعه سریال‌های پایتخت ۱ و ۲ و ۳ و ۴ در نقش «ارسطو عامل» حضور در تلویزیون را تجربه کرده است.

کامپک

 

myportal

۱۲ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی