بازیگران فیلم ‌سینمایی «واسطه»

بازیگران فیلم ‌سینمایی «واسطه»«واسطه» نام فیلم جدیدی است که هدیه تهرانی و هادی حجازی فر در آن هنرنمایی خواهند کرد. این دو هنرمند بازیگران اصلی این فیلم خواهند بود. در ادامه با عوامل تولید این فیلم سینمایی و داستان آن آشنا خواهید شد.

هادی حجازی فر ، هادی حجازی‌فر همراه با هدیه تهرانی در فیلم ‌سینمایی «واسطه» به کارگردانی آرش لاهوتی به ایفای نقش می‌پردازد.
فیلم سینمایی «واسطه» نخستین اثر سینمایی آرش لاهوتی است که تاکنون فعالیت چشمگیری در عرصه فیلم مستند داشته و رکورددار دریافت تندیس از جشنواره سینماحقیقت است.

هادی حجازی‌فر و هدیه تهرانی دو بازیگر اصلی فیلم «واسطه» هستند که حضورشان در این فیلم قطعی شده و سایر بازیگران نیز به زودی معرفی خواهند شد.
هادی حجازی‌فر از بازیگران برجسته تئاتر و سینماست که در دو سال گذشته بازی قابل توجهی در فیلم‌های «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» محمدحسین مهدویان داشت و برای بازی در فیلم «ماجرای نیمروز» کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد و در جشن خانه سینما و جشن انجمن نویسندگان و منتقدان سینمای ایران تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.

بخشی از عوامل فیلم «واسطه» که تاکنون حضورشان در این فیلم قطعی شده، عبارتند از:مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، دستیار یک فیلمبردار: داوود محمدی،صدابردار: حسن شبان‌کاره، دستیار صدا: امین جعفری، طراح صحنه و لباس: فاضل ژیان،دستیاران صحنه: علی اسماعیلی و محمود حیدری، دستیاران لباس: رها دادخواه و پرستو شفیعی، طراح گریم: شهرام خلج،مجریان گریم: محبوبه صدیقی نیا، محمد محسنی و حکیمه اسلامی، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، دستیار اول کارگردان: محمدرضا اصلی،دستیار دوم کارگردان: محمدهادی شهباززاده، برنامه ریز: سامان تفرشی، منشی صحنه: آناهید روستا،جانشین تولید: حمیدرضا سرپیران، دستیار تهیه و مدیر امور مالی: غزال شفیعی،تدارکات: امیر جعفری‌نژاد، علی مخلصیان و رحیم محمدی، فیلم‌ساز پشت صحنه: مانی قدرت‌نما، عکاس: مریم تخت‌کشیان.
گفتنی است؛ با تکمیل فهرست عوامل و بازیگران فیلم،فیلمبرداری «واسطه» به زودی آغاز می‌شود.

افکارنیوز

myportal

۱۳ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی