سلنا گومز و جاستین بیبر باز هم در کنار یکدیگر قرار گرفتند

سلنا گومز و جاستین بیبر باز هم در کنار یکدیگر قرار گرفتند

سلنا گومز پس از عمل پیوند کلیه اش به جاستین بیبر بازگشت. این زوج خواننده حدود ده ماه پیش از یکدیگر جدا شده بودندو به صورت باورنکردنی در کنار یکدیگر در حال دوچرخه سواری دیده شدند.

سلنا گومز به تازگی از نامزدش د ویکند پس از گذشت ۱۰ ماه جدا شد و هنوز هیچ یک از آنها در مورد دلیل اصلی این جدایی توضیحی نداده اند.ولی این موضوع باعث نشده تا این ستاره ۲۵ ساله اوقات شادی نداشته باشد،بلکه در حقیقت در کمال تعجب همگان او در این هفته برای چهارمین بار با نامزد سابقش جاستین بیبرمشاهده شد.

روز چهارشنبه سلنا گومز و جاستین بیبر اوقات خود را با دوچرخه سواری و صرف قهوه در لس آنجلس گذراندند. آنها ابتدا از دوچرخه سواری دونفره لذت بردند و سپس برای استراحت به یک کافه نزدیک رفته و هر دو قهوه سرد نوشیدند.

سلنا گومز ستاره اسبق فیلم های دیزنی یک ژاکت و شلوار طوسی به تن داشت و آن را با یک کتانی سفید ست کرده بود و یک کیف کرم رنگ از برند کوچ نیز روی شانه اش انداخته بود و یک کتاب و دفتر بزرگ نیز در دستش حمل می کرد.

آشتی زوج اسبق سلنا گومز و جاستین بیبر

جاستین بیبر ۲۳ ساله نیز یک سوئیشرت کلاه دار قرمز و یک شورت مشکی و سفید به تن داشت که دربیشتر آن روز کلاه آن را روی سرش نگه داشته بود.

آشتی این زوج سابق مدت کمی پس از افشا شدن موضوع پیوند کلیه گومز به دلیل بیماری لوپوس اتفاق افتاده است.آنها تاکنون در طول این هفته چندین بار به مناسبت های مختلف از جمله صرف صبحانه در روز یکشنبه باهم دیده شدند.

بر طبق گزارش مجله تی ام زد ، این دو سوپراستار فقط دوست هستند و دوستی مجدد آنها هیچ ارتباطی به جدایی گومز از د ویکند ندارد. گرچه گفته های دیگری نیز حاکی از این است که بیبرمی خواهد دوباره ارتباط شان را از سر بگیرند چرا که با وجود اختلاف های گذشته و وارد شدن افراددیگر به ارتباط با آنها، او همیشه سلنا را به عنوان عشق واقعی اش دوست داشته است.

جاستین بیبر و سلنا گومز از سال ۲۰۱۰ به مدت چهار سال با وجود جدایی و آشتی های مکرر باهم بودند تاآنکه در سال ۲۰۱۴ رسما جدایی آنها اعلام شد.

به گفته یک منبع نزدیک ، خانواده سلنا هنوز هم از جاستین برای رفتارهای دوران گذشته عصبانی بوده وراضی به ارتباط مجدد این دو نیستند ، گرچه تصور می شود بهبود رفتارهای جاستین موجب آشتی مجدداین دو شده است.

پرشین وی

myportal

۱۳ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی