جدال در تمرین امروز استقلال

جدال در تمرین امروز استقلال

پس از انتشار اخباری در زمینه جدال و درگیری بازیکنان استقلال در تمرین امروز محسن کریمی با سرور جباروف نزاعی گذرا داشت که در این رابطه در یک متن کوتاه توضیحات ویژه ای داده است.

محسن کریمی هافبک جوان آبی پوشان با انتشار پستی در اینستاگرامبه حواشی اخیر واکنش نشان داد و نوشت:

“سلام به هوادارای خوب استقلال تو تمرین استقلال یه برخورد فوتبالی اتفاق افتاد که تو تمرین و بازی طبیعیه خودتون می دونید من از حاشیه فراری ام و تو این چند سال کوچکترین مساله ای از من ندیدید.فقط بگم برا موفقیت من و استقلال دعا کنید ان شاء الله به زودی زحماتتون رو با بازگشت استقلال به جایگاه اصلی خودش جبران می کنیم.”

گفتنیست در جریان تمرین امروز استقلال محسن کریمی با سرور جباروف هافبک ازبکستانی استقلال برخورد کرد که با عذر خواهی محسن کریمی از هافبک کهنه کار استقلالی ها خاتمه یافت.

سید محسن کریمی کیاسری (زادهٔ ۲۹ شهریور ۱۳۷۳،[۱] ساری،کیاسر) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

او در سال ۱۳۹۱ توانست نظر مربیان تیم نوجوانان باشگاه فوتبال استقلال را به خود جلب کند و به این تیم ملحق شود. کریمی در یک سالی که در عضویت تیم نوجوانان استقلال بود، آقای گل لیگ کشوری نوجوانان شد و توانست به تیم امید استقلال راه پیدا کند؛ کریمی در لیگ امیدها نیز آقای گل شد و در ۱۳ دی ۱۳۹۳ در شهرآورد امیدها زنندهٔ هر دو گل آبی‌پوشان بود

myportal

۱۴ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی