مدل چیدمان خانه کوچک

این روزها در زندگی شهری غالبا آپارتمان نشینی رواج دارد برخی خانه ها محیط کوچکی دارند و چیدمان ویژه ای میطلبند. اگر خانه ای نقلی دارید می توانید به نحوه چیدمان در این بخش نگاه کنید و ایده های جدیدی برای چیدمان به دست آورید.

هر کس از کودکی در ذهن خود ایده آل هایي برای چیدمان خانه رویایی خود دارد, پلان آن را در دفتر نقاشی اش می‌کشد و برای وسایل و لوازم آن برنامه ریزی می‌کند.

, هر کس از کودکی در ذهن خود ایده آل هایي برای چیدمان خانه رویایی خود دارد, پلان آن را در دفتر نقاشی اش می‌کشد و برای وسایل و لوازم آن برنامه ریزی می‌کند.
زمانی که روز موعود میرسد و باید برای خانه آینده خود تصمیم بگیرد, به داشته هاي ذهنی خود رجوع کرده و برحسب علایق کودکی برای دکوراسیون خانه خود تصمیم می‌گیرد. خرید جهیزیه عروس دقیقا یکی از همین مواقعی هست که باید رویاهای کودکی را محقق کنید.مدل چیدمان خانه کوچک

شمار افراد ساکن; ۲ نفر
شغل صاحب خانه; نظامی
موقعیت شهر; بندر عباس
متراژ فضا; ۹۵ متر مربع
طبقه; دوم
ملک اجاره اي
شمار اتاق خواب; دو خوابه
سبک دکوراسیون; تلفیقی
رنگ هاي غالب; خاکستری و آبی
طراح; فاطمه دارابی و علی آفاقی

“تعریف هر سبک دکوراسیون داخلی, بر زمینه منابع گوناگون, متفاوت هست.”

خرید جهیزیه را با توجه انجام دادم

من برای خرید جهیزیه این دکوراسیون را انتخاب کردم. رنگ خاکستری را دوست داشتم و در ترکیب رنگی آن, آبی را قرار دادم. به نظرم این دو رنگ مفید با هم ست میشوند و فضای خانه خانه رنگ میگیرد.

اکثر عروس ها زمانی که برای خرید جهیزیه خود اقدام میکنند و چیدمان خانه را انجام میدهند, دوست دارند سبک دکوراسیون کلاسیک داشته باشند و فضای داخلی خانه شان رسمی تر باشد. ولی من و همسرم دوست داشتیم دکوراسیون منزل مان به سبکی باشد که درون آن آسان باشیم, فضای داخلی به ما آرامش دهد, ترکیب رنگی دور از کرم و قهوه اي یا حتی سفید باشد.

ترکیب وسایل چوبی با رنگ سفید

علاقه داشتم برای وسایل چوبی در کنار رنگ چوب, رنگ سفید هم به کار برده شود تا نمای زیباتر و شادتری به چیدمان منزلم بدهد.

چیدمان دکوراسیون خانه را از ذهن خودم آغار کردم

زمانی که رنگ خانه را در ذهنم انتخاب کردم, طبق همان هم دکوراسیونی را در نظر گرفتم که ترکیب رنگی هماهنگی داشته باشد. سپس خرید جهیزیه را شروع کردم. به نظرم در نهایت نیز نتیجه خوبی از خرید وسایل باقی ماند و درون خانه قرار گرفت. بعد از چیدمان وسایلدر خانه, دکوراسیون خاکستری و آبی بوجود آمد و دقیقا به همان شکلی ایجاد شد که در ذهنم داشتم.

سپس ترجیح دادم یک رنگ مخالف هم در دکوراسیون خانه وجود داشته باشد, به همین علت ابتدایی ترین روش, بهره گیری از چهارپایه هایي بود که با خرج کم حاضر شدند, خود ما انها را رنگش کردیم و گلدان ها را روی چهارپایه ها قرار دادیم.

بهترین مکان برای قرار دادن استند گل

چه فضایی بهتر از استند گل برای قرار دادن گیاهان آپارتمانی خوشگل در فضای خانه وجود دارد؟ بانو دارابی هم از همین شگرد برای برجسه کردن گل و گیاهان خود بهره گیری کرده هست.

myportal

۱۴ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی