متن تبریک کریم باقری برای هم تیمی اش

متن تبریک کریم باقری برای هم تیمی اش
 کریم باقری که از فوتبالیست های پیشکسوت کشورمان بود خطاب به احمدرضا عابدزاده هم تیمی دوران جوانی اش در اینستاگرام پیام تبریکی ارسال کرده است که متن آن را درادامه خواهید خواند.
کریم باقری در پستی اینستاگرامی دعوت شدن امیر عابدزاده به تیم ملی را به او تبریک گفت.
امیر عابدازده فرزند احمدرضا عابدزاده برای اولین بار به تیم ملی دعوت شده است. کریم باقری در پستی اینستاگرامی این موفقیت را به امیر عابدزاده تبریک گفت. او در این خصوص نوشت: «بدست آوردن موفقيت آسان. نگهداشتن موفقيت بسيار سخت. امير جان دعوت شدنت برای سربازی تيم ملی مبارک باشه. قطعا لياقت خودت بوده كه سرمربی فهيم تيم ملی تو رو به تيم ملی دعوتت كرده. گوش به حرفهای بيهوده حسودان روزگار نكن . فرداها از آن توست.»

کریم باقری (زاده ۱ اسفند ۱۳۵۲ در تبریز) بازیکن سابق فوتبال اهل ایران است. وی در تیم‌های تراکتورسازی، کشاورز، آرمینیا بیله‌فلد، النصر چارلتون، السد و پرسپولیس سابقه عضویت دارد.

در مراسم بهترین‌های فوتبال سال ایران، کریم باقری با کسب بالاترین امتیاز از بین بهترین‌های فوتبال سال ۸۷، مرد سال فوتبال ایران شد.همچنین وی در نظرسنجی سایت آمار و تاریخ فدراسیون بین‌المللی فوتبال (IFFHS) به عنوان بازیکن محبوب جهان انتخاب شد

امیررضا عابدزاده (۶ اردیبهشت ۱۳۷۲ – تهران) دروازه‌بان فوتبال اهل ایران است.

امیر فرزند فوتبالیست و دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران، استقلال تهران و پرسپولیس، احمدرضا عابدزاده است. امیر عابدزاده در آبان ماه سال ۱۳۹۶ از سوی کارلوس کی‌روش به تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد

او در سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ عضوی از آکادمی فوتبال پرسپولیس تهران بود و از ۷ سالگی زیر نظر پدرش تمرین می‌کرده‌است. او از سن ۱۵ سالگی به بریتانیا منتقل شد.

وی در سال ۲۰۰۸ مدتی عضو تیم برنتفورد بود، سپس در سال ۲۰۰۹ به آکادمی باشگاه تاتنهام پیوست و پس از آن به تیم لندن تایگر رفت.

امیر عابدزاده در سال ۲۰۱۱ به کشور آمریکا و تیم لس‌آنجلس بلوز رفت و مدتی نیز در تیم ۲۳ سال لس‌آنجلس بلوز بازی کرد.

عابدزاده در سال ۲۰۱۲ به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست. او در فصل اول حضورش در تیم پرسپولیس یعنی در زمان سرمربیگری مانوئل ‍ژوزه و یحیی گل محمدی فرصت بازی کردن در بازی‌های رسمی را پیدا نکرد. او در فصل دوم هم چند هفته ابتدایی را با تیم بزرگسالان تمرین کرد اما با نظر علی دایی سرمربی وقت تیم و موافقت خودش به تیم امید پرسپولیس ملحق شد. او نسبت به مدیران پرسپولیس نارضایتی داشت. او به تازگی توسط کیروش برای آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به تیم ملی دعوت شده‌است

۱۱نیوز

myportal

۱۶ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی