حضور بدل های ایرانی در تلویزیون

حضور بدل های ایرانی در تلویزیون

در این تصویر بدل محمدرضا گلزار، محمدرضا اصفهانی و لیونل مسی را میبینید که به برنامه فرمول یک دعوت شده اند. این هنرمندان به مصاحبه و گفتگو با علی ضیاء مجری این برنامه پرداختند.

بدل محمدرضا گلزار , به روال سه شنبه های «فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیا، این هفته هم یک پرونده در برنامه پیگیری شد؛«شهرت و شباهت» که با حضور بدل محمدرضا گلزار، محمد اصفهانی و مسی همراه بود.

ضیا پیش از آغاز گفتگو با مهمانان، در سخنانی درباره حواشی برنامه روز دانش آموز توضیح داد:ما شنبه برنامه ای داشتیم که دو مهمان خوش سرو زبان در آن حضور داشتند،چند ویدئو از این دو مهمان به صورت گسترده در فضای مختلف منتشر شد،خیلی ها دوست داشتند و خندیدند و رفقایمان می گفتند از این که این کودکان در تلویزیون هستندخوشحالیم. انتقاداتی هم بوده که برخی دقیق و درست است و همیشه وجود داشته است،اما با احترامی که برای برخی منتقدان که مخالف برنامه بودند قائلم لازم است توضیحاتی بدهم.

در ادامه ضیا میزبان مهدی پیرنجم الدین، بدل محمد اصفهانی شد که درباره این موضوع گفت: سالها پیش که آقای اصفهانی در بورس بودند، متوجه این شباهت شدم.
هرجایی که می رفتم مردم نگاه های خاصی به من داشتند. برایم سوال شده بود قضیه چیست؟
تا اینکه در پاساژ عالی قاپو اصفهان به سی دی فروشی رفته بودیم که روی یکی از سی دی ها عکس فردی را دیدم که شبیه من بود و آن موقع فهمیدم من به چه کسی شباهت دارم.

دوست نداشتم به خاطر دیگری به من احترام بگذارند برای همین خواننده شدم!

وی افزود: از آنجایی که دوست ندارم به خاطر کسی دیگر به من احترام بگذارند و جلب توجه کنند، تصمیم گرفتم خودم وارد عرصه موسیقی شوم و آواز بخوانم!

پیرنجم الدین ادامه داد: چهره بنده خدادادی است، از اول اینطور بوده ام و سعی نکرده ام و نخواهم کرد چهره ام را شبیه او کنم. اما خیلی ها گفته اند من دارم خودم را شبیه ایشان می کنم. از طرفی مردم فکر می کنند من نمی خواهم با آنها عکس بگیرم یا به آنها امضا بدهم برای همین می گویم اصفهانی نیستم!

در دادگاه هم مرا با اصفهانی اشتباه گرفتند و تبرئه شدم!

بدل اصفهانی تأکید کرد: به خاطر اطلاعات اشتباهی که به آقای اصفهانی داده بودند، ایشان از من شکایت کرد. اما حتی در دادگاه هم مرا با او اشتباه گرفتند و من تبرئه شدم. تلاش کرده ام با آقای اصفهانی ارتباط برقرار کنم اما ایشان به خاطر پیش زمینه بدی که از من دارند، قبول نکرده اند.

وی درباره ماجرای شکایت اصفهانی از خود توضیح داد: در اشتهارد کرج من اجرایی داشتم و در آن برنامه آقای ایرج نوذری هم مهمان بودند
و قبل از من اجرا داشتند. او مرا نشناخت و تصور کرد دکتر اصفهانی هستم و در پایان اجرایش گفت ما امروز در خدمت دکتر محمد اصفهانی هستیم.
ایشان خودش اشتباه متوجه شده بود و اعلام کرد. این موضوع برای مردم یک ذهنیت ایجاد کرد.
وقتی هم که من روی صحنه رفتم و خود را نجم الدین معرفی کردم،به آقای نوذری بر خورد و نمی دانم چه شد که این ماجرا به گوش آقای اصفهانی رسید.
من این موضوع را در دادگاه ارائه دادم و گفتند این موضوع را که خود آقای نوذری مطرح کرده و در دادگاه هم که حاضر نشده است.
آقای مهدی یغمایی به عنوان شاهد و خود دکتر اصفهانی هم در دادگاه حاضر نشدند و بنده تبرئه شدم.

پیرنجم الدین در پایان گفت: آقای اصفهانی امیدوارم هرجا هستید سالم باشید و رابطه مان مهربانانه تر باشد.

محمدرضا امامی، بدل محمدرضا گلزار نیز دیگر مهمان برنامه بود که در سخنانی گفت:چند سالی است که از طریق فضای مجازی متوجه شده ام شبیه محمدرضا گلزار هستم. در کار مدلینگ بودم و تئاتر هم کار کرده ام. قرار است به زودی در سینما نیز ایفای نقش کنم.

کارگردانان سینما از من خواسته اند نقش گلزار را بازی کنم

وی با بیان اینکه از کودکی در کرمانشاه به بازیگری علاقه داشتم، ادامه داد: من محمدرضا امامی هستم نه محمدرضا گلزار و نمی خواهم از نام ایشان سوءاستفاده کنم.
برخی کارگردان های سینما به من گفته اند بیا و نقش آقای گلزار را بازی کن اما من نپذیرفته ام و دوست دارم در کنار ایشان بازی کنم.

این فرد مشابه گلزار در پایان اظهار کرد: من همیشه می گویم من شبیه گلزار نیستم بلکه یک هوادار کوچک و دوستدار ایشان هستم. خدمت آقای گلزار سلام می کنم، من همیشه شما را دوست داشتم و سعی نکردم از اسم بزرگ شما سوءاستفاده کنم.

صفحه برنامه فرمول یک

myportal

۱۸ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی