حضور هنرمندان در کربلا

حضور هنرمندان در کربلا

در این بخش تصویری از کاروان هنرمندان را میبینید که در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی شرکت کرده اند. این بازیگران در کاروان چهل چراغ حضور پیدا کردند. گزارش تصویری از این جمع هنری را در ادامه خواهید دید.

کاروان هنرمندان «چهل‌چراغ» پس از پیاده روی در مسیر نجف به کربلا امروز صبح وارد کربلا شدند.

هنرمندان در کربلا , دومین کاروان هنرمندان «چهل چراغ» با حضور چهره‌های سرشناس فرهنگ و هنر کهاز روز ۱۲ آبان ماه عازم عراق شدند امروز پس از انجام بخشی از پیاده روی مسیر نجف به کربلا، وارد کربلا شدند.

هنرمندان جوان این گروه به زائران مسیر کمک کردند و بخشی از وسایل شخصی از جمله ارائه ماسک به زائران را عهده دار شدند.

تعدادی هنرمندانی که در این کاروان حاضر شدند سید حسام الدین سراج (خواننده)،بهروز افخمی(کارگردان،تهیه کننده و مجری) حبیب احمدزاده (نویسنده)،ابراهیم داروغه زاده(دبیر جشنواره فجر و معاون ارزشیابی و نظارت)،آفرین عبیسی(بازیگر)، بهار ارجمند (بازیگر)،سوگل طهماسبی(بازیگر)،کوروش سلیمانی(بازیگر)،عمار تفتی(بازیگر)،رابعه مدنی(بازیگر)،شهین تسلیمی(بازیگر)، بهرام عظیمی (انیمیشن ساز)،علیرضا قزوه(شاعر)،ناصر فیض(شاعر و مجری)،ابراهیم فیاض(جامعه شناس و دارای دکترای فرهنگ و ارتباطات)فضه سادات حسینی(مجری و شاعر)،محمد حمیدی مقدم(کارگردان و برنامه ساز)،محمد داودی(کارگردان و مدیر فیلمبرداری)،محمدرضا عباسیان(تهیه کننده و مستندساز)، محمدرضا شفیعی (تهیه کننده)،آیت الله قائم مقامی(استاد و مدرس حوزه و دانشگاه)، مجید اسماعیلی (تهیه کننده و انیمیشن ساز)، نام برد.

 

myportal

۱۹ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی