فیلم جدید پرویز پرستویی

فیلم جدید پرویز پرستویی

پرویز پرستویی برای بازی در فیلم لس آنجلس- تهران در لس آنجلس به سر میبرد. وی در این تصویر در کنار بازیگران نقش سوپر من و هالک قرار گرفته و مشتی به صورت سوپرمن زده است.

عکسی از فیلم سینمایی «لس آنجلس- تهران» منتشر شده است که در آن پرویز پرستویی میانِ سوپرمن و هالک، دو شخصیت معروف کمیک استریپ و ابرقهرمان‌های سینمای آمریکا قرار دارد.

مراحل فنی فیلم سینمایی «لس آنجلس- تهران» از چندی پیش آغاز شده استو فیلمبرداری این اثر نیز در لس آنجلس به پایان رسید.

پرویز پرستویی، مهناز افشار، ماهایا پطروسیان، ژوبین رهبر، شیرین یزدان‌بخش، زهیر یاری،بانی پال شومون، علی جناب و گوهر خیراندیش بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

تینا پاکروان تهیه‌کنندگی «لس آنجلس- تهران» را با مشارکت علی حسینی برعهده دارد.

این فیلم سینمایی در ژانر کمدی- فانتزی ساخته می‌شود. فیلمنامه «لس آنجلس- تهران»به صورت مشترک توسط آنالی اکبری و تینا پاکروان به نگارش در آمده است.

پرویز پرستویی (زادهٔ ۲ تیر ۱۳۳۴ در روستای چارلی، شهرستان کبودرآهنگ)، بازیگر و گوینده ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است. او موفق به دریافت نشان درجه یک گواهی‌نامه هنری گردیده است. پرویز پرستویی با دریافت چهار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از این نظر در بین بازیگران ایرانی رکورددار است.[۳] وی متأهل و دارای دو فرزند به نام‌های بهروز و الناز است. گفته می شود او در زمان تصویربرداری فیلم سینمایی آژانس شیشه ای در یکی از محله های شرق تهران (افسریه) سکونت داشته است. البته این موضوع قابل تأیید نیست.

myportal

۲۰ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی