تازه ترین عکس از فرزند وینفرد شفر

تازه ترین عکس از فرزند وینفرد شفر

ساشا شفر فرزند وینفرد شفر و آنالیزور تیم استقلال است که در این تصویر با لباس شخصی در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده است. این اقدام وی شایعات زیادی را در بر داشت.

ساشا شفر آنالیزور استقلال برخلاف سایرین با لباس شخصی در تمرینات حاضر می‌شود.

استقلال این روزها در کیش اردو زده است تا خودش را آماده حضور مجدد در لیگ برتر پس از تعطیلات کند. در تمرینات استقلال، ساشا شفر، فرزند وینفرد شفر که مسئولیت آنالیزوری در این تیم دارد. با لباس شخصی در محل تمرینات حاضر می‌شود.

گفتنی است حضور در زمین تمرینی با لباس شخصی خارج از عرف است و حتی محمد زرندی، مترجم شفر هم که پیش از این با لباس شخصی در تمرینات حاضر می‌شد، مدتی است دیگر چنین کاری نمی‌کند ولی پسر شفر همچنان با لباس شخصی به تمرینات می‌رود که در نوع خود عجیب است..

ساشا شفر پسر وینفرد شفر چند هفته ای است که در ایران حضور دارد و در تمرینات این تیم هم حضور پیدا می کند اما هنوز قرارداد وی با استقلال امضا نشده است.

در نشست دو شب پیش شفر با مدیرعامل استقلال سرمربی آلمانی از افتخاری خواست تا قرارداد پسرش را به امضا برساند.

افتخاری قرار است طی روزهای آینده و بعد از بازگشت استقلال از کیش شرایط عقد قرارداد پسر وینفرد شفر را مهیا کند.

ساشا شفر پیش از این در تیم‌های مختلف تحت هدایت پدرش به عنوان آنالیزور کار کرده است.

ساشا فرزند شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در پیامی گفت: همانطور که قبلا گفتیم، ما همیشه برای کسب بهترین نتیجه ممکن در جام، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کار می کنیم، اما برای آینده هم تلاش می کنیم.

او ادامه داد : جیری ساناک که امروز به تیم ما ملحق شده است و میگوئل کالی که دو هفته دیگر به تیم می آید، بهترین انتخاب ممکن برای استراتژی و اهداف ما است.

آنالیزور تیم فوتبال استقلال بیان کرد: ساناک با باشگاه های اروپایی و تیم ملی چک به عنوان مربی و سرمربی و بسیاری از تیم های جوان کار کرده است. او به ما کمک خواهد کرد که به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم و کار جوانان را بهبود بخشیم تا باشگاه را برای آینده آماده کنیم.

جام نیوز

myportal

۲۱ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی