علاقه رضا صادقی به مرتضی پاشایی

علاقه رضا صادقی به مرتضی پاشایی

سه سال از فوت مرتضی پاشایی میگذرد. رضا صادقی از خوانندگان پرطرفدار موسیقی پاپ در متنی زیبا یاد و خاطر این خواننده محبوب را زنده کرد. مرتضی پاشایی بر اثر سرطان معده سه سال پیش جان خود را از دست داد.

رضا صادقی تازه ترین مطلب صفحه اینستاگرام خود را به تصویری از مرتضی پاشایی اختصاص داد.

مرتضی پاشایی خواننده، نوازنده و آهنگساز پاپ کشورمان که در سال ۱۳۸۹ با قرار دادن ترانه‌هایش در اینترنت به شهرت رسید،از آذر ۱۳۹۲ به تشخیص پزشکان به سرطان معده مبتلا شد و در ۲۳ آبان ۱۳۹۳ در ۳۰ سالگی درگذشت و امروز سومین سالگرد درگذشت وی است.

به همین مناسبت رضا صادقی خواننده پاپ کشورمان با انتشار تصویری از مرحوم پاشایی یاد و خاطره وی را گرامی داشت.

رضا صادقی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “روحت شاد پسر بااخلاق و دوست داشتنى، صداى تو و نگاه صبور تو همیشه کنارمون هست. صداى صبور “.

مرتضی پاشایی (زادهٔ ۲۰ مرداد ۱۳۶۳ – درگذشتهٔ ۲۳ آبان ۱۳۹۳) خواننده، نوازنده و آهنگساز پاپ ایرانی بود.

پاشایی در سال ۱۳۸۹ با قرار دادن ترانه‌هایش در اینترنت به شهرت رسید. او نخستین آلبوم رسمی خود، «یکی هست» را در سال ۱۳۹۱ منتشر کرد. آلبوم‌های «گل بیتا» و «اسمش عشقه» دو آلبوم دیگرِ او هستند که تا پیش از درگذشتش به‌صورت رسمی منتشر نشده‌بودند و آلبوم «اسمش عشقه» در تابستان ۹۴ به طور رسمی منتشر شد.

وی از آذر ۱۳۹۲ به تشخیص پزشکان به سرطان معده مبتلا شد و در ۲۳ آبان ۱۳۹۳ در ۳۰سالگی درگذشت. او دانشجوی رشتهٔ گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته‌است. موسیقی را از چهارده‌سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد.

myportal

۲۸ آبان ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی