واکنش کارگردان زن به پیروزی زنان در فوتسال

واکنش کارگردان زن به پیروزی زنان در فوتسالتهمینه میلانی از کارگردانان مشهور سینماست که در واکنش به پیروزی تیم فوتسال بانوان ایران در برابر تیم ایتالیایی تصویری از آن ها را در صفحه اجتماعی خود قرار داده است. و متن زیبایی در کنار این تصویر نیز قرار داده که در ادامه خواهید خواند.

تهمینه میلانی در واکنش به برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتسال بانوان ایران و ایتالیا پستی را به اشتراک گذاشت.

تهمینه میلانی، کارگردان سینما با انتشار عکسی از تیم ملی فوتسال بانوان ایران، درباره بازی دوستانه‌ای که با تیم ملی ایتالیا داشتند، در اینستاگرام نوشت:
«تیم ملی فوتسال زنان ایران در مسابقه‌ای دوستانه ۱-۳ مقابل ایتالیا پیروز شد.

گفته شده این دیدار در حضور حدود ۶۰۰ تماشاگر برگزار شد. هواداران حق ورود موبایل و عکسبرداری از بازی را ندشتند.»

تهمینه میلانی در سال ۱۳۳۹ در تبریز به دنیا آمد و در دوران دبیرستان به تهران آمد و به ادامه تحصیل پرداخت. در سال ۱۳۵۷ در رشته برق دانشگاه تبریز به تحصیل پرداخت و با پیروزی انقلاب و بسته شدن دانشگاه‌ها به تهران بازگشت و در رشته معماری دانشگاه علم و صنعت مشغول به تحصیل شد.با بسته شدن دانشگاه‌ها حضور در جلسات شعرخوانی، نمایش فیلم و از فعالیت‌هایی این قبیل را برگزید. در یکی از این جلسات بود که با مسعود کیمیایی آشنا شد و توانست نظر موافق او را در دستیاری وی در کارگاه آزاد فیلم جلب کند.

میلانی بسیار جوان بود که به عنوان اولین تجربه سینمائی به عنوان منشی صحنه فیلم خط قرمز برگزیده شد. با باز شدن دانشگاه‌ها در کنار کار در کارگاه آزاد فیلم به ادامه تحصیل پرداخت. او که به آرامی به کار در سینما آشنا می‌شد شروع به نوشتن فیلمنامه و کار کرد.
میلانی فعالیت سینمایی را در سال ۱۳۵۸ در کارگاه آزاد فیلم در زمینه تحقیق برای فیلمنامه شروع کرد و در آنجا درباره چند فیلمنامه مانند زیر سایه تفنگ شهید اندرزگو و سرب کارهای تحقیقاتی انجام داد.

 

myportal

۴ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی