اقامتگاه مجلل برای کارتن‌خوابها

اقامتگاه مجلل برای کارتن‌خوابها

یک اقدام خیرخواهانه توسط یک موسسه خیریه در انگلیس برای افراد بی خانمان انجام شده است که توجه کاربران را در فضای مجازی به خود جلب کرده است . این اتوبوس برای بی خانمان ها تهیه شده و آن ها را از شهری به شهر انتقال میدهد.

یک موسسه خیریه انگلیسی، با توجه به سرد شدن هوا، یک اتوبوس مسافری درون شهری دو طبقه را تبدیل به اقامتگاهی مجلل برای کارتن‌خوابها و بی‌خانمهای شهر لندن کرد. این اقامتگاه سیار ظرفیت پذیرش ۲۴ نفر را دارد.

زنان بیشتر از مردان در معرض انواع آسیب‌های اجتماعی قرار دارند و صدمات روانی بیشتری در مشکلات و سختی‌های اجتماعی به آنان تحمیل می‌شود

اینگونه به کارتن خواب ها فرصت داده می شود تا خود را بازیابند و فرصت جدیدی برای ادامه زندگی پیدا کنند.

فراموش نکنیم مسائل اجتماعی زنجیروار به هم پیوسته هستند و افزایش کیفیت زندگی معتادان اگرچه نقطه کمال نیست اما موجب کاهش قابل توجه در خرده جرم و جنایت ها، ناامنی برای شهروندان، کارتن خوابی در سطح معابر و پارک ها، تن فروشی و انتقال بیماری های عفونی خواهد شد و این امر دستاورد مطلوبی را برای دوره چهارساله آینده مدیریت شهری و شهروندان فراهم خواهد کرد.

طی یک دهه اخیر مسئله افراد کارتن خواب سوء مصرف کننده مواد از جمله اساسی ترین بحران های متولد شده در کلان شهر ها بوده است.

 

myportal

۷ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی