سلفی عاشقانه بهاره رهنما با همسرش

سلفی عاشقانه بهاره رهنما با همسرش

بهاره رهنما جدیدترین عکس عاشقانه از خود و همسرش را در صفحه اجتماعی اش قرار داده است.این سلفی از سوی طرفداران صفحه اجتماعی این هنرمند مورد توجه قرار گرفت.

بهاره رهنما که نیاز به معرفی ندارد، بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی برای دومین بار با امیر خسرو عباسی، کارآفرین شناخته شده ازدواج کرده است. ازدواجی که انتشار عکس‌های مراسم عروسی آن با بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های مجازی، سایت‌ها و خبرگزاری ها روبرو شده است.

بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) نویسنده و بازیگر زن ایرانی است.
وی دارای دو لیسانس ادبیات و حقوق قضایی و دو فوق لیسانس ادبیات نمایشی و فیلمنامه‌نویسی می‌باشد.
همسر اول او پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما بود. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی را دارد. رهنما در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

وی در وب‌نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می‌نوشت. او  در انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۹۲) به حامیان حسن روحانی پیوست.

خبر ازدواج مجدد بهاره رهنما با همسرش امیرخسرو عباسی به علت عدم انتشار خبر جدایی از همسر سابقش پیمان قاسم خانی سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد و همچنان هم اخبار و حواشی مربوط به بهاره رهنما جزو پر بیننده ترین خبرها است

عکس مراسم عروسی بهاره رهنما و همسر دومش امیر خسرو عباسی در فضای مجازی منتشر شد .همسر دوم بهاره رهنما، مالک یک برند آرایشی-بهداشتی است.
بهاره رهنما در نشست نمایش «دیگری» با حضور شیوا اردویی ومهیار طهماسبی در پاسخ به سوال یکی از کاربران که پرسیده بود:«من یک حسن در رفتار خانم رهنما دیده‌ام که بعد از جدایی از همسر سابق‌شان از ایشان به خوبی یاد کرده‌اند.از جمله شبی که من نمایش «دیگری» را دیدیم ایشان از مردان خوبی که در زندگی‌شان بوده‌اند یاد کردند از جمله پدر و برادر و همسر سابق‌شان. این رفتار شایسته را همه ي ما باید انجام دهیم.»

myportal

۷ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی