عکس مادر رونالدو هنگام پنالتی زدن فرزندش

عکس مادر رونالدو هنگام  پنالتی زدن فرزندش

مادر رونالدو هنگام پنالتی زدن فرزندش واکنش بسیار جالبی از خود نشان داد که از دید دوربین های خبرنگاران پنهان نماند. این تصویر از مادر این فوتبالیست در زمان پنالتی زدن کریستیانو رونالدو به مالاگا گرفته شده است.

اگرچه ستاره پرتغالی رئال مادرید در لیگ قهرمانان با اقتدار در صدر جدول گلزنان قرار دارد، اما رونالدو مدت ها بود که در لالیگا گلی به ثمر نرسانده بود اما در دیدار ابتدای هفته در برابر مالاگا دقیقه ۷۵ موفق شد در ریباند پنالتی خود زننده گل پیروزی کهکشانی ها باشد.

اما با تصاویری که توسط دوربین ها شکار شده مشخص است که مادر رونالدو از استرس توان دیدن این لحظه را نداشته و سر خود را برگردانده است تا از واکنش اطرافیان و سر و صدای استادیوم متوجه به ثمر رسیدن دومین گل فرزندش در این فصل لالیگا بشود.

مادر کریستیانو رونالدو به همراه نوه خود، برای وفای به یک عهد، به زیارت بانو فاتیما رفته است. در جایگاه مقدس (محراب) دولورس آویرو بابت دوران حرفه ای خوب و موفقی که پسرش پشت سر می گذارد، شکر گزاری می کند، پسر او اخیراً به اولین بازیکن تاریخ پرتغال تبدیل شد که ۳ بار به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا می رسد. مادر خانواده آویرو همچنین برای موفقیت تیم ملی پرتغال نیز دعا کرده است، که در حال رقابت در یورو ۲۰۱۶ فرانسه می باشند.

myportal

۷ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی