تازه ترین تصاویر منتشر شده از نانسی عجرم

تازه ترین تصاویر منتشر شده از نانسی عجرم

نانسی عجرم از پرطرفدارترین خوانندگان عرب است. در این بخش تازه ترین تصاویر منتشرشده از این خواننده مشهور لبنانی را در اختیارتان قرار خواهیم داد. نانسی عجرم داوری مسابقات عرب آیدل را نیز برعهده دارد.

در مطلب امروز عکس هایی دیدنی از نانسی عجرم خواننده مشهور اهل لبنان و دنیای عرب برای شما آورده ایم.

نانسی عجرم در سال ۲۰۱۴ آلبوم جدید خود را با نام N8 را روانه بازار کرد؛ که این آلبوم در ۵ ماه اول در کشور کانادا موفق تر از آلبوم انریکه ایگلسیاس قرار گرفت و تاکنون موفقیت‌های چشم گیری را از ان خود کرده است. نانسی عجرم در سال ۲۰۱۴برنده جایزه موسیقی جهانی شد و عنوان بهترین خواننده زن لبنانی را از ان خود کرد.

همچنین در سال ۲۰۱۴ برنده جایزه ‘موریکس دور “در بخش بهترین خواننده زن لبنانی شد.
او همچنین یکی از داوران مسابقه پرطرفدار عرب آیدل می باشد که از شبکه mbc پخش می شود.

نانسی عجرم (۱۶ مه ۱۹۸۳ در اشرفیه، بیروت، لبنان) متولد شد او خواننده مشهور موسیقی پاپ لبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است. او از ۸ سالگی وارد جهان خوانندگی شد، با حمایت‌های پدرش اولین آلبوم استودیویی خود را در ۱۵ سالگی منتشر کرد. یکی از دلایل موفقت نانسی همکاری بدون حاشیه با مدیر عامل شناخته شده و موفق خود به نام جیجی لامارا است. نخستین آلبومش در سال ۱۹۹۸ منتشر شد به نام محتاج لک و پس از آن آلبوم شل عیونک را در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد.
پدر و مادر خود او به نام‌های نبیل عجرم و ریموندا عون می باشند ، او در سال ۱۹۹۵ در سن ۱۲ سالگی در برنامه تلویزیونی «نجوم المستقبل» که استعدادهای موسیقی را کشف می‌کنند حضور یافت، و بعد از خواندن یکی از آهنگ‌های خواننده معروف عرب به نام «ام کلثوم» به مدال طلا دست یافت.

myportal

۱۱ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی