سلفی بازیگر هالیوودی با اصغر فرهادی

سلفی بازیگر هالیوودی با اصغر فرهادی

در این بخش اصغر فرهادی را میبینید که در کنار پنه لوپه کروز و خاویرباردم سلفی زیبایی گرفته است این تصویر در آخرین روز فیلمبرداری فیلم سینمایی همه می‌دانند گرفته شده است.

پنه‌لوپه کروز، بازیگر فیلم «همه می‌دانند»، عکسی از خود، اصغر فرهادی و خاویر باردم در اینستاگرامش منتشر کرد.

پنه‌لوپه کروز، بازیگر اسپانیایی که در تازه‌ترین فیلم سینمایی فرهادی به نام «همه می‌دانند»،جلوی دوربین رفته است با انتشار عکسی از خود در کنار فرهادی و خاویر باردم در صفحه اینستاگرامش نوشت:
«در آخرین روز فیلمبرداری «همه می‌دانند» با فرهادی نابغه شگفت‌انگیز/ بسیار مفتخرم که در این ماجراجویی سهیم بودم…»

«همه می‌دانند» فیلمی در ژانر درام روانشناسانه به نویسندگی و کارگردانی فرهادی است , که به زبان اسپانیایی ساخته شده است و بازیگرانی همچون خاویر باردم و پنلوپه کروز در آن ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد.
در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار از اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تأثیر می‌گذارد.»

خلاصه داستان و موضوع فیلم : کارولینا براى دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.

بازیگران خاویر باردم , پنه لوپه کروز بازیگران اسپانیایی و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی، بازیگران اصلى این فیلم هستند . همچنین ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره آ دیگر بازیگران این فیلم هستند.

زمان اکران : این فیلم در شهریور تولید خود را آغاز کرده است و بعد از مراحل تصویربردای و فنی آمده نمایش میگردد.

خبرآنلاین

myportal

۱۱ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی