محمود پاک نیت در برنامه امشب شبکه جام جم

محمود پاک نیت در برنامه امشب شبکه جام جم

محمود پاک نیت از هنرمندان سینما و تلویزیون است که امشب به حضور در برنامه باهمستان سینما دعوت شده است. این هنرمند با اجرای هومن ستوده و در کنار سروش صحت به گفتگو خواهد پرداخت.

 محمود پاک نیت بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما و امیر حیدری بازیگر نقش کودکی پیامبر اکرم (ص) در فیلم «محمد (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، امشب چهارشنبه ١٥ آذر مهمان برنامه زنده «باهمستانِ سینما» در شبکه جام جم می شوند و با محمدرضا مقدسیان، مجری و منتقد سینما به گفتگو می نشینند.

برنامه «باهمستانِ سینما» به تهیه کنندگی الهه بهبودی امشب در بخش های مختلف به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) به ۲ اثر شاخص تولید شده با محوریت زندگی حضرت محمد (ص) در سینما می پردازد.

هومن ستوده از دیگر مجریان برنامه «باهمستان سینما» هم در بخش دیگری از برنامه میزبان سروش صحت کارگردان سریال «لیسانسه ها» است.

«میز خبر» از دیگر بخش های برنامه «باهمستانِ سینما» است که  با اجرای میثم محمدی، روزنامه نگار سینمایی به مرور جدیدترین اخبار و تحلیل رویدادهای سینما و تئاتر در داخل و خارج از کشور می پردازد.

این برنامه هر هفته چهارشنبه ها ساعت ٢٢ بصورت زنده از شبکه جام جم روی آنتن رفته و در بخش های مختلفی به مساله سینما و تئاتر می پردازد.

خبرگزاری برنا

myportal

۱۵ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی