ساناز سماواتی در سریال ستاره های عاشقی

 

سریال ستاره های عاشقی با بازی ساناز سماواتی و مهدی امینی خواه در حال فیلمبرداری است کارگردانی این سریال تلویزیونی را حامد بنی طبا برعهده دارد. این سریال برای پخش در عید نوروز آماده می شود.

, ساناز سماواتی بازیگر تلویزیون و سینما درباره فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها مشغول فعالیت های مختلفی بوده ام و همین هفته گذشته بازی‌ام در اپیزود “مهسا” از اپیزودهای سریال “محکومین” به اتمام رسید. وی افزود: همچنین در سریال “ستاره های عاشقی” به کارگردانی حامد بنی طبا در کاشان جلوی دوربین رفته ام. این اثر برای شبکه اصفهان تولید می شود و قرار است در عید نوروز ۹۷ پخش شود.

 

 این بازیگر درباره موضوع “ستاره های عاشقی” بیان کرد: موضوع اثر درباره یک خانواده و ورشکستگی پسرشان دقیقاً قبل از ازدواجش است و ماجراهایی که در دل قصه پیش می آید داستان این سریال طنز را تشکیل داده است. سماواتی درباره سایر بازیگران “ستاره های عاشقی” اظهار کرد: خشایار راد، مهدی امینی خواه، کیانوش گرامی و محمد شیری دیگر بازیگرانی هستند که در سریال ستاره های عاشقی بازی می کنند.

وی درباره زمان تولید و لوکیشن های فعلی “ستاره های عاشقی” توضیح داد: فیلمبرداری این سریال که از تولیدات مرکز اصفهان است از ۱۷ روز پیش شروع شده و بیش از یک سوم تاکنون انجام شده است و تولید تا ۲۰ روز دیگر ادامه دارد. بازیگر مجموعه “نود شب” خاطرنشان کرد: در حال حاضر لوکیشن خانه عصمت، خانه پدر عصمت و پرویز جایی است که گروه به فیلمبرداری مشغول هستند و در عین حال مردم نیز مثل همیشه با محبت و عالی در زمان کار به گروه تولید لطف دارند و محبت می کنند.

میزان

myportal

۱۶ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی