همسر شهاب حسینی در کنار بازیگران مرد

پریچهر قنبری هنرپیشه زن در تصویر بالا در کنار هنرمندان و بازیگران مشهوری همچون احسان کرمی،رضا یزدانی و مصطفی زمانی حضور پیدا کرده است.در ادامه با کارنامه هنری همسر شهاب حسینی آشنا شوید.

پریچهر قنبری همسر سوپراستار سیمای ایران، شهاب حسینی در کنار احسان کرمی،رضا یزدانی و مصطفی زمانی را مشاهده می کنید.

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی درسال ۱۳۵۲ در تهران متولد شد. او در سال ۱۳۷۴ با پریچهر قنبری ازدواج کرد،فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند.

پریچهر قنبری و همسرش درلواسان کافه ای دارند که مدیریت آن را پریچهر به عهده دارداو می گوید: به لطف خدا مردم همیشه محبت دارند و این اتفاق بدی نیست. حس و انرژی مثبت را از هواداران شهاب می گیریم. خدا را شکر.

همه لطف و محبتی که در این ۱۸ سال زندگی مشترک به من داشته یک طرف و فرصتی که برای بازی در فیلمش در اختیار من قرار داد یک طرف. سکانس مشترکی که بازی کردیم خیلی حس خوبی به من داد.

شهاب حسینی با نام شناسنامه ای سید شهاب الدین حسینی تنکابنی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان متولد ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۵۲ است. او فرزند ارشد خانواده است و دو خواهر و یک برادر دارد.

در سال ۱۳۷۴ با پریچهر قنبری ازدواج کرده است و حاصل ازدواجش دو فرزند به نام های محمد امین و امیر علی است. او رشته روانشناسی در دانشگاه تهران به دلیل کارهای شخصی ناتمام گذاشت.

نامه نیوز

 

myportal

۱۶ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی