حرف های جالب مسی

حرف های جالب مسی

لیونل مسی این روزها حرف های جالبی در مورد فرزندانش بر زبان آورده است وی از رفتارها و اخلاق پسرانش انتقاد کرده است متن صحبت های وی را در ادامه این بخش خواهید خواند.

, در هر دو دیدار لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس و اسپورتینگ لیسبون،ستاره آرژانتینی بازی را از روی نیمکت آغاز کرد و از این بابت خوشحال است.
مسی در مصاحبه با TyC Sports گفت:یاد گرفته ام که فصل طولانی است، و مواقعی هست که سخت تر از زمان های دیگر است چون سال ها می گذرند,و حالا بدنم تاوان بازی های بسیار زیادی که انجام دادم را می دهد.
فهمیده ام که گاهی اوقات بازی نکردن بهتر است.

با نزدیک شدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مسی اشاره کرد ,که آرژانتین برای پاسخگویی به منتقدان خود باید چند گام رو به جلو بردارد:ما دوره سختی را پشت سر گذاشتیم. اما حقیقت این است که اگر می خواهیم قهرمان جهان شویم، باید بهتر شویم.امروز، کمی تا قهرمانی جهان فاصله داریم، اما زمان برای آماده سازی وجود دارد. برزیل خیلی خوب است،اسپانیا بازیکنان بزرگی دارد، آلمان قدرتمند است و فرانسه تیم خوبی دارد,
و همگی در سطحی بالاتر از ما قرار دارند.

انتقاد ها فراتر از حد طبیعی و فوتبال رفتند. تلخی که احساس می کنیم به خاطر این است که می دانیم اگر بد کار کنیم،چه چیزی در انتظارمان است. مردم نتیجه می خواهند و اگر نتیجه نگیریم، آنها چهره های جدید می خواهند.

مردم منتظر هستند تا این گروه تیم ملی را ترک کنند چون سال هاست عنوانی فتح نکرده ایم و کسانی که انتقاد می کنند،از دیدن چهره های تکراری خسته شده اند. فکر می کنم این آخرین فرصت گروه ماست.
هیجان زیادی وجود دارد.

اگر بد کار کنیم، کل اعضای تیم ملی باید ناپدید شوند.ادامه دادن برای همه سخت خواهد شد چون سال ها در جام جهانی حضور داشته ایم.

پیش تر گفته می شد که مسی قصد دارد دوران حرفه ای اش را در زادگاه خود به پایان برساند،اما حالا ستاره تیم بارسلونا نگران امنیت خانواده خود در آمریکای جنوبی است:

بار ها گفته ام که رؤیای من بازی در نیوولز است، اما نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد،و بخشی از این تردید به خاطر نحوه برخورد حال حاضر مردم کشورمان است.

من خانواده ای دارم و فرزندانم در اولویت هستند، و بعد از آن به خودم فکر می کنم.
می خواهم آنها در جوی آرام بزرگ شوند و با حس امنیت از زندگی خود لذت ببرند. دیدن چیز هایی که در آرژانتین رخ می دهد،بسیار زشت است، اینکه می خواهید به خیابان بروید .
و مردم قصد سرقت از شما را دارند و می توانند شما را به قتل برسانند.

مسی در مورد دو فرزند خود، تیاگو و متئو که به ترتیب ۵ و ۲ ساله هستند نیز گفت:تیاگو فوق العاده است، او خوب است و بهتر رفتار می کند، متئو برعکس اوست. متئو وحشتناک است؛یک شخصیت عوضی! جالب است که می بینم آنها چقدر با هم فرق دارند.

وب سایت نود

myportal

۱۷ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی