پیام مرتضی پورعلی گنجی خطاب به رونالدو

پیام مرتضی پورعلی گنجی خطاب به رونالدو

مرتضی پورعلی گنجی از فوتبالیست های جوان ایرانی است که این روزها به تیم السد قطر پیوسته است وی در استوری ایسنتاگرامش پیغامی خطاب به رونالدو نوشته است و در آن کری خوانی کرده است که با هم می خوانیم.

مدافع ایرانی تیم السد قطر در اینستاگرام پست جالبی را به اشتراک گذاشت.

مرتضی پورعلی گنجی در استوری اینستاگرام خود برای برترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۷ کری خواند و برای تقابل تیم ملی پرتغال با ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ هشدار داد

مرتضی پورعلی‌گنجی در ۳۰ فروردین ۱۳۷۱ در روستای (هم اکنون شهر) پایین گنج افروز بابل[۱] به دنیا آمده‌است. وی فوتبال را در مسابقات آموزشگاه‌های شهرستان بابل آغاز کرد و سپس به باشگاه فوتبال پیکان بابل پیوست. وی هم‌اکنون دانشجوی رشته تربیت بدنی است.

بازی‌های ملی

او پس از بازی در رده‌های سنی ایران، پیش از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵، در اردوهای آمادگی پیش از این تورنمنت برای نخستین بار توسط کارلوس کی‌روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شدو در فهرست پایانی تیم‌ملی برای حضور در این رقابت‌ها هم حضور داشت.[۳] و نخستین بازی ملی‌اش را در بازی دوستانه پیش از تورنمنت، در برابر عراق انجام داد. درخشش در این بازی موجب شد تا کی‌روش در همه بازی‌های این تورنمنت به او بازی دهد. در پایان مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵، او در فهرست تیم منتخب مرحله گروهی این تورنمنت از سوی کمیته برگزاری مسابقات جا گرفت

باشگاه خارجی

او پس از درخشش در بازی‌های جام ملت‌های آسیا در استرالیا از باشگاه‌های مختلف خارجی پیشنهاد بازی دریافت کرد و در نهایت در اسفندماه ۱۳۹۳ درحالی که با تیم باشگاه فوتبال نفت تهران در پایان هفته ۲۱ صدرنشین لیگ برتر بود، به پیشنهاد تیان جین چین پاسخ مثبت داد و رسماً با دریافت ۵۰۰ هزار دلار و برای مدت یک فصل به این تیم چینی پیوست.

السد

پورعلی‌گنجی در سال ۲۰۱۶ با امضای قراردادی رسمی به مدت یک سال به تیم السد قطر پیوست

myportal

۱۷ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی