حمله مرد وحشی به سگ تازی

حمله مرد وحشی به سگ تازی

یک مرد چینی که صاحب سگی تازی بود در حمله به این حیوان باعث مرگ وی شد. او ویدئویی از این اقدام وحشیانه ضبط کرده و در صفحه اجتماعی اش منتظر کرده است که خشم کاربران را در دنیای مجازی برانگیخته است.

ویدئوی رفتار وحشیانه یک شهروند چینی با یک سگ تازی تبدیل به یکی از ویدئوهای داغ در این کشور شده و خشم میلیون ها نفر را برانگیخته است. در این ویدئو مشاهده می شود این مرد وحشی در حالی که پاهای این سگ را گرفته، به طرز وحشیانه ای و به دفعات مختلف آن را به زمین می کوبد. در ادامه در حالی که سگ غرق در خون شده است جانش را از دست می دهد.
گفته می شود باخت این سگ تازی در مسابقاتی که بین سگ ها در منطقه “ژیئونگ” در استان شمالی هبئی چین برگزار می شود موجب انتقام وی ازاین حیوان زبان بسته شده است. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون حدود ۶ میلیون بازدید کننده داشته است و موجب خشم و نفرت کاربران زیادی شده است. بسیاری از کاربران در کامنت های خود خشم و نفرت خود را از رفتار غیر انسانی این مرد دیوانه ابراز کردند.
گفتنی است؛ در چین قانونی برای حیوانات کوچکی مانند سگ یا گربه وجود ندارد و این فقدان قانون موجب سواستفاده افراد شرور از این حیوانات می شود.

 

باشگاه خبرنگاران جوان

myportal

۱۹ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی