چتر سفید با بازی عموهای فیتیله ای

چتر سفید با بازی عموهای فیتیله ای

هنرمندان فیتیله ای در نمایش چتر سفید هنرنمایی میکنند این نمایش به کارگردانی حمید گلی اجرا خواهد شد. در ادامه با عوامل تولید و اجرای این نمایش آشنا شوید. این اولین کار عموهای فیتیله ای پس از مدت ها غیبت از تئاتر و تلویزیون است.

علی فروتن و حمید گلی، شب گذشته با نمایش «چتر سفید» به صحنه تئاتر بازگشتند.
شب گذشته نمایش «چتر سفید» به نویسندگی مهدی نیک‌روش و به کارگردانی حمید گلی کار خود را در تالار هنر آغاز کرد. مراسم گشایش این نمایش بدون هیاهوهای مرسوم و در میان علاقه‌مندان تئاتر برگزار شد.

علی فروتن، حمید گلی، محمد حاجی بابایی، سعید برجعلی، (حمید گلی):موژان حاصلی پژوه، محمد رضا اصغری، عسل شاکری، امیر علی محمدی بازیگران این نمایش هستند و آهنگسازی آن به عهده رامین کهن است.

«چتر سفید» داستان دو کودک است که تلاش می‌کنند چتربازی را از دست دشمن حفظ کنند.

نمایش «چتر سفید» نمایشی بدون‌کلام با تکیه بر کمدی اسلپ‌استیک است و مشابه با مجموعه تلویزیونی «دالی» است. این نمایش بازگشت گروه‌ فیتلیه‌ها به عرصه تئاتر به حساب می‌آید.

 
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از طراح صحنه: مهدی نیک روش، طراح لباس: سعیده دادگر، طراح گریم: حسین تبریزی،طراح پوستر و بروشور: رودابه کاشانی، نوازندگان: امین پروین، حداد حیدری.

«چتر سفید» هر شب رأس ساعت ۱۷:۳۰ در تالار هنر واقع در خیابان مفتح شمالی،خیابان ورزنده روی صحنه می‌رود. این نمایش قرار است تا یکشنبه، دهم دی‌ماه روی صحنه باشد.

فروتن خاطرنشان کرد: این اثر یک نمایش کودکانه برای ردیف سنی ۵ سال به بالا است که با آهنگسازی رامین کهن به صورت زنده روی صحنه اجرا می شود. “چتر سفید” فضای مفرح دارد و پیام آن بد بودن جنگ است. این نمایش تا اواخر دی ماه اجرا دارد و از هفته آینده فروش بلیت در سایت ایران کنسرت برای مخاطبان فراهم خواهد شد.

افکار

myportal

۲۳ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی