علاقه پیمان معادی به ناصر حجازی

علاقه پیمان معادی به ناصر حجازی

پیمان معادی هنرپیشه مشهور سینمای کشورمان در تازه ترین پستی که در صفحه اجتماعی اش قرار داده است سالگرد تولد ناصر حجازی را گرامیداشته است و از اسطوره ورزشی کشورمان یاد کرده است.

پیمان معادی بازیگر سینما و تلویزیون کشور با انتشار پستی در اینستاگرامش تولد زنده یاد ناصر حجازی را تبریک گفت.

پیمان معادی این بازیگر توانمند کشور نوشت:

ناصرخان تولدت مبارک. هر چه بیشتر میگذرد کمتر مثل تو را میبینیم. چقدر ناصر حجازی بودن خوب است.
چقدر عزت نفس خوب است. چقدر زیر پرچم این و ان نرفتن و تن ندادن خوب است. چقدر ناصر حجازی ماندن سخت بود و تو ماندی، تا ابد …..امروز بی خفت و خواری همه شبنم های جهان مال توست.

پیمان معادی کارگردان,بازیگر و فیلمنامه نویس ایرانی متولد ۹ تیرماه ۱۳۴۶ در نیویورک می باشد و ۴۶ سال دارد.

تحصیلات : . وی فارغ التحصیل رشته مهندسی متالورژی از دانشگاه آزاد کرج سال (۱۳۷۳) می باشد.

وی ابتدا فعالیت خود را در سینما در سال ۷۹ با نویسندگی آغاز کرد و فیلمنامه فیلم آواز قو را نوشت.

اما در فاصله سال ۸۷ تا ۸۹ با بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین و درباره الی به کارگردان اصغر فرهادی به خوبی شناخته شد و بازی های درخشان او در این فیلم ها به خاطر همگی ماند.

پیمان معادی علاوه بر حضور در فیلم های ایرانی در پروژه ها سینمایی و تلویزیونی خارجی حضور داشته است . در سال ۲۰۱۴ در سریال شب محصول شبکه اچ‌بی‌او به کارگردانی استیون زایلیان بازی کرد که در سال ۲۰۱۶ پخش آن آغاز شد، معادی در این سریال در کنار جان تورتورو و مایکل کی ویلیامز نقش شخصیتی به نام سلیم خان را ایفا می‌ کرد.

معادی در سال ۲۰۱۴ به عنوان بازیگر نقش اول در کمپ ایکس ری در نقش علی به ایفای نقش پرداخت. کریستن استوارت به عنوان نقش مکمل وی در این فیلم ظاهر شد. کمپ ایکس ری در جشنواره فیلم ساندنس رونمایی شد و بازی معادی مورد توجه منتقدان و عموم قرار گرفت. معادی در سال ۲۰۱۵ به پروژه آخرین شوالیه‌ها پیوست و همبازی مورگان فریمن و کلایو اوون شد.

برف روی کاج ها در سال ۱۳۹۰ نیز اولین فیلمی بود که وی کارگردانی کرد.

myportal

۲۴ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی