نیکی محرابی به آبی پوش ها پیوست

نیکی محرابی به آبی پوش ها پیوست

خبر ازدواج  یعقوب کریمی فوتبالیست استقلالی جوان با بازیگر سریال گسل همه را متعجب کرد. این زوج جوان دیشب پای سفره عقد نشستند. نیکی محرابی هنرپیشه سریال گسل است.

یعقوب کریمی؛ بازیکن استقلال تهران به جرگه متاهلین پیوست. گفته می شود این بازیکن با «نیکی محرابی» ازدواج کرده است. نیکی محرابی؛ بازیگر جوان تازه وارد به عرصه سریال و سینماست. او در سریال گسل بازی کرده بود. این بازیگر متولد ۹ شهریور سال ۱۳۷۰ است.

یعقوب کریمی؛ همسر فوتبالیست نیکی محرابی میز متولد شهریور ماه سال ۱۳۷۰ است. او فوتبال خود را در تیم های پایه ای استقلال آغاز کرد. کریمی در تیم امید این باشگاه درخشید و به تیم بزرگسالان راه پیدا کرد اما چندان مورد تایید پرویز مظلومی قرار نگرفت تا راهی باشگاه نفت تهران و بعد از آن سپاهان شود. کریمی بعد از فعل و انفعالاتی در ابتدای فصل سر انجام با نظر وینفرد شفر؛ سرمربی آلمانی قرمزها به استقلال بازگشت.

یعقوب کریمی بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال داماد شد و شب گذشته مراسم نامزدی این بازیکن استقلال با نیکی محرابی بازیگر سریال گسل برگزار شد.

نیکی محرابی بازیگر جوان سریال گسل در نقش تهمینه با انتشار تصویری خبر از شروع یک زندگی جدید داد . مراسم نامزدی نیکی محرابی با یعقوب کریمی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران برگزار شد و یعقوب کریمی نیز با انتشار عکسی از تبریک های دوستانش تشکر کرد.

یعقوب کریمی بازیکن تیم استقلال تهران با نیکی محرابی بازیگر جوان سریال تلویزیونی گسل ازدواج کرد.
در پی ازدواج فوتبالیست استقلالی با این بازیگر زن، هم تیمی های یعقوب کریمی به او تبریک گفتند.

نیکی محرابی همسر یعقوب کریمی در سریال گسل اثر علیرضا بذرافشان بازی کرده بود.

نیکی محرابی به آبی پوش ها پیوست 

myportal

۲۴ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی