اوباما در میان کودکان شاد

باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا با لباس بابا نوئل در میان کودکان حضور پیدا کرده است. وی هدایای زیبایی به اطفال داد و آن ها را با این کار خوشحال کرد. تصاویری از حضور وی در میان کودکان را در ادامه خواهید دید.

, باراک اوباما، رییس جمهور سابق آمریکا با پوشیدن کلاه بابا نوئل با ۵۰ دانش‌ آموزان مقطع راهنمایی در کلوب «جلف» در واشنگتن دیدار کرد.

وی در این دیدار حس و حال سال نو را با دانش‌آموزان تقسیم کرد و با آنان عکس گرفت.

رییس جمهور پیشین آمریکا همچنین علاوه بر دست تکان دادن برای کودکان و بزرگسالان در لباس بابا نوئل، از کیسه‌ پرشده از هدایای سال نو، به کودکان هدیه داد.

اوباما در حدود نیم ساعت با دانش‌آموزان مشتاقی که برای انجام فعالیت‌های پس از ساعت درسی به این کلوب آمده بودند، صحبت کرد.

وی همچنین عکسی از این دیدار را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت و درخصوص آن نوشت : هیچ زمانی بهتر از فصل تعطیلات نیست تا با جامعه معاشرت کنیم.
از دیدار امروز با جوانان در کلوب جلف خرسندم.

اوباما در این عکس در میان کودکان شاد قرار دارد و یکی از آن‌ها روی زانوی او نشسته است. اما اوباما حتی بدون لباس بابانوئل هم برای کودکان وقت می‌گذارد. او از زمان ترک کاخ سفید
در ماه ژانویه همراه همسرش، میشل اوباما به طور اعلام نشده از چهار مدرسه و مرکز اجتماعی دیگر نیز دیدار کرده است.

در باور اجتماعی مردم آمریکا، این رییس جمهور سابق علاقه و احساس خاصی به کودکان دارد و در چهره‌های خندان این کودکان نیزمشخص است که احساس متقابلی به اوباما دارند.

myportal

۲۵ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی